2737
2734
عنوان

از من یاد بگیرید و بازم شاد باشید

378 بازدید | 28 پست

روزای اول که فهمیدم سرطان دارم میومدم اینجا خودمو خالی میکردم تاپیک میزدم و گریه میکردم دیدم که دارم حال خانمای باردار رو هم بد میکنم

ولی الان با تمام دردهایی که دارم شادم و امید به زندگی دارم حتی اگه یک سال از عمرم باقی مونده باشه

دوستای گلم اینقد از زندگی ننالیم سلامتی بزرگترین نعمته تا وقتی داریم اصلا حسش هم نمیکنیم همین که خدا ازت میگیرتش میبینی تنت که سالم نباشه پول و مال دنیا برات شادی نمیاره.

دلم میخواد تاپیک بزنم وقتی مردم دوستام بیان بخونن😂😂😂 بماند یادگاری❤❤

آدم خوبای روزای بد،آدم خوبای همه ی عمرند

دور ازجونت تنت سلامت 

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖

ایشالله سلامتیتو ب دست بیاری عزیزم ⁦❤️⁩

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

والا من هم خودم مریضم‌ ،هم بچم مشکل داره، بیماری خودم اصلااااا برام مهم نیست ، ولی کاش پول بود که برای درمان بچم انقد اذیت نمیشدیم...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706