2737
2739
عنوان

از من یاد بگیرید و بازم شاد باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 28 پست
والا من هم خودم مریضم‌ ،هم بچم مشکل داره، بیماری خودم اصلااااا برام مهم نیست ، ولی کاش پول بود که بر ...

ان شاءالله سلامتیتون بدست بیارید عزیزم بیماریتون چیه😔

آدم خوبای روزای بد،آدم خوبای همه ی عمرند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرطان چی داری ؟ چند وقته ؟ انشا الله این جنگ و برنده می شی و سلامتی تو بدست میاری

سرطان خون ملوئیدی مزمن سه ماهه 

ممنون از دعات عزیزمم من همه علائم بد رو دارم ولی بازم امیدوارم

2728

پشنهاد شگفت انگیزه ولیعصر کالا       اگر از سایتشون خرید کنی و 15 تا برچسب لیبل رو محصولات  رو جمع کنی به شما یه جرم گیرماشین ظرفشویی فینیش  هدیه میدن  ارسال پیک هم رایگانه چی از این بهتر   

کیلیک کنید ...

2740
سرطان خون ملوئیدی مزمن سه ماهه  ممنون از دعات عزیزمم من همه علائم بد رو دارم ولی بازم امیدوارم

ان شالله که خدالباس عافیت تنت بپوشه.دردبده هر دردی ولی مرگ دست خداست شایدمن رنگ صبح رو ندیدم  وشماسالهای سال سالم وزنده باشی.اکه ناراحت نمیشی میشه بگی علایمت چی بود؟

ان شالله که خدالباس عافیت تنت بپوشه.دردبده هر دردی ولی مرگ دست خداست شایدمن رنگ صبح رو ندیدم  و ...

ممنون عزیزم 

نه چرا ناراحت شم

علائمم قلب درد خون بالا میاوردم اشتهام کم شد سرفه میکردم بعدش خون از گلوم میومد آب سرد که میخوردم خوب میشدم