2737
2734
عنوان

رمان معرفی کنید که مثل گناهکار باشه و فراموشش نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5369 بازدید | 88 پست
😂 درباره یه دختر قرتی بود که تو یه سفر که هواپیما سقوط میکنه و اون و یه پسر مومن و یه نفر دیکه زند ...

آهان یادم اومدش،آخرش چی میشه؟من از اون جایی که دختره نماز میخوند تا به پسره برسه به بعدش و نخوندم،واقعا به نظرم یه جوری بود 

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
گناهکار محشرههه اسطوره هم بعد اون عالیی ترین رمانی بود که خوندم

اسطوره همون ک اسم دختره افسون بود قرار بود با یه مرد ۴۰ ساله ازدواج کنه اومده ایران پیش خانوادش؟؟

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک مختصر از ان مردامشب میمیرد میگی

یه دخترست با عمه پیرش زندگی میکنه،،تو یه دردسر میوفته میوفته زندان،،عمش قبلا پرستار بچه بوده اون بچه بزرگ شده و خیلی اسم در کرده،میره پیشش میگه به گردنت حق دارم برادر زادمو نجات بده،اونم قبول میکنه و ازش سفته میگیره ولی بعدا بع برادر زادش میگه یا باید واسه من کار کنی و پولمو پس بدی یا سفته هارو اجرا میذارم خیلیم با دختره بده و واقعا ازش بدش میاد،تا اینکه معلوم میشه دختر عمو و پسر عموان و....

اینجوری تعریف کردم شاید کلیشه ای به نظر بیاد ولی خیلییی خوبه حتما بخون

چی بگم والا
آهان یادم اومدش،آخرش چی میشه؟من از اون جایی که دختره نماز میخوند تا به پسره برسه به بعدش و نخوندم،وا ...

بعدش دیگه یه اتفاقاتی میوفته و عقد میکنن و بعد همون پوریا با ماشین میزنه به پسره بعد جلد دومش شروع میشه اولش پسره میره کما بعد زندگی نباتی بعدش خیلی زیاده😂😂😂

2728

یه رمان بود دو تا دختر دوقلو باهم شرکت داشتن بعد دوتا پسر دوقلو میان بادیگراداشون میشن بعد عضو مافیان بعد اخرش مشخص میشخ پلیس اسمش کسی میدونه؟

بچا عشق و مکافات جلد دوم نداره شما نخوندین؟

اسطوره همون ک اسم دختره افسون بود قرار بود با یه مرد ۴۰ ساله ازدواج کنه اومده ایران پیش خانوادش؟؟

نه نه 

ی دختره ..‌اسمش شاداب وضع مالیش بده میره تو شرکت ی پسره به اسم دیاکو 

که ی داداش عوضی داره 

شاداب عاشق دیاکو میشه ولی دیاکو اصن نمیدونه و اونو مث خواهرش میدونه دیاکو مریض میشه مجبور میشه بره خارج به شاداب میگه مواظب برادر کوچیکترم باش و اون نیاز به مواظبت داره 

شاداب به هوای دیاکو به داداش دیاکو میرسه که فوق العاده مغرور بود و وحشی😂

بعد چن وقتتتت داداش دیاکو میبینه عاشق شاداب شده با اون حالش خوبه و دور دوست دختراش و خط کشیده و ...باهم ازدداج میکنن فووووق العادس

ازبام تا آسمان 

راز یک سناریو

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2738
بعدش دیگه یه اتفاقاتی میوفته و عقد میکنن و بعد همون پوریا با ماشین میزنه به پسره بعد جلد دومش شروع م ...

او مای گادددددددد

میگم از این رمان تخیلی ماورا طبیعی ها نمیشناسی؟مثل هیچکسان و زاده تاریکی؟

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان

رمان که زیاد خوندم 

اولیشم گناهکار بود

رمانهای

عملیات عاشقانه، هکر قلب، بادیگارد، پلیس نفوذی، توسکا، سه تفنگدار شیطون، اشپزباشی، جدال پر تمنا، دخترای شیطون، تمنای ماندن، عشق و اسارت، دردسر، پرنسس لجباز من، همسایه، درهمسایگی گودزیلا را اگه نخوندی یعنی اصلا رمان نخوندی، اقای حساس خانوم خشن، شیطون و بلا، وقتی پلیس شدم،مرد خودخواه من،  عاشقتم دیونه، قرارنبود،ساختمان دو واحده، سه دخیه شیطون بلا،  همخونه دیونه، دانشگاه دیونه ها، خانم زبون دراز،  نه من نه تو، دانشجوهای شیطون، دوراهی عشق و هوس،  خانم بادیگارد، اگه گفتی من کیم، یک اس ام اس،  تمنا برای نفس کشیدن، اقای مغرور خانم لجباز، باورم کن، تقاص، 

فعلا همینا را یادم میاد

ژانراشون طنز عاشقانه بعضیاشونم کل کلیه 

خیلیاشونو یادم نمیاد یادم اومد بهت میگم من شاید تو یه روز پنج تا رمان میخوندم اینا خیلی باحالند

رمان کده و دنیای رمانا نصب کن  رماناشون از همه بهترند

2706