2737
2734
عنوان

رمان معرفی کنید که مثل گناهکار باشه و فراموشش نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5501 بازدید | 88 پست
گناهکار چیش خوب بود😐😐😐اولین رمان عاشقانه ای که خوندم گناهکار بود که  دیگه بعدش تصمیم گرفتم ر ...

بستگی داره تو چه سنی خونده باشی😅من 15 سالم بود خوندمش برا اون سن و اون زمان بهترین رمان بود و هنوزم یادمه😁ولی حالا میخونمش دیگه در نظرم مسخره است

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
بستگی داره تو چه سنی خونده باشی😅من 15 سالم بود خوندمش برا اون سن و اون زمان بهترین رمان بود و هنوزم ...

منم همون حدودا خوندم😐

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگذار آمین دعایت باشم

یه تیکه ایش هنوز یادمه انقد تاثیر گذاشت روم😑😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
گناه کارو نخوندم ولی آدم و حوا خوبه دو جلده 

عههههه آدم و حوا رو منم خوندم ولی موضوعش چرا یادم نمیاددد

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
2728
2740

سفر به دیار عشق 

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
عههههه آدم و حوا رو منم خوندم ولی موضوعش چرا یادم نمیاددد

😂

درباره یه دختر قرتی بود که تو یه سفر که هواپیما سقوط میکنه و اون و یه پسر مومن و یه نفر دیکه زنده میمونن که این پسره رو دختره تاثیر میذاره و عاشق هم میشن و...

منم تنها رمانی ک یادم مونده گناهکار .. یه رمانی خوندم دختره تو اتووبوس ازش مواد گرفتن یعنی پاپوش بوده و زندان میره شوهرشم ولش میکنه .. تو اون زندون یه پلیسی فراریش میده تو کوه و جنگل باهم سختی و گرسنگی میکشن کسی اسم رمانش رو میدونه؟؟ یادمه اونحا ک بخاطر مواد گرفتنش و شوهرشم ولش کرده کلی گریه کردم ..

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
2706