2733
2734
عنوان

مامانم الهی خبر مرگتو بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قابل درک چقدر شرایطت سخته فقط سعی کن همه تلاشت و بکنی خوب درس بخونی رشته خوب قبول شی مستقل شی و بری ...

خواستن محبت مادرانه چی میشه پس؟حسرت(:

بعضی ازآدماتکیه گاه نیستن پرتگاهن 🐼🐾
اگه میزدت همون اول میگفتی..

ای خدا بیخبال شین دیگه درک ندارید

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2742
نهمم خیر سرم میخوام برم تجربی و پزشکی بیارم‌ خدایا یا منو بکش یا اینو😭😭

وای بمیرم الاهی کلاس نهمی تاازه 

من فک کردم کنکوری حتما 

نه نگو اینجوری خانم دکتر مملکتیاااااا 

برو درستو بخون دختر خوب 

از الان ریاضی و علومتو قوی کن 

فیزیک و شیمیو خوووب بخون 

تست بزن 

اگ کتابم نداری پی دی اف ببین و تست بزن 

خودتم بزن ب بیخیالی 

انگار نه انگار صدای مادرت میاد 

چون راه سخت تری جلو داری

مطمعنم اراده کنی موفق میشی فقط لازمه بخوای 

اروم تر شدی ؟

دیگه کنکوری نیستم  
2738
وای بمیرم الاهی کلاس نهمی تاازه  من فک کردم کنکوری حتما  نه نگو اینجوری خانم دکتر مملکتی ...

گریم بند نمیاد خورد شدم دلم شکسته 

ببین کاش درد من فقط مامان بود

من همه ی کلاس کل یه کلاس ۲۵ نفره باهام دشمنن هرروز باهام دعوا دارن مسخرم میکنن از مدرسه میام حال داغون با مامانم مواجه میشم 

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
حالم بده مامانای بچه ها تو مدرسه رو امروز دیدم اومدن دونفرشون چقد حسرت خوردم اومدم خونه دیدم نیستش ...

سرزنشت نمی کنم دوست خوبم چون واقعا درکی از شرایطت ندارم.ولی من خودم امروز به شدت دلتنگ و آشفته بودم برای مادری که دوست داشتم برم سرخاکش و های های گریه کنم ولی نشد خیلی وقته نتونستم برم.برای پدری که بعد مادرم فقط اسمش رو دارم ولی خودش درکنار همسر و بچه های جدیدش خوشحاله.پدری که کاری بامن کرد که جونمو ورداشتم و فرارکردم از دستش.ولی همین پدر رو تابحال تو بهش نگفتم چون میترسم ازاینکه دلش بشکنه و فردا تاوان این اشتباه رو با بچم پس بدم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
چه میشه کرد؟ اون مادر درست بشو نیست باید یه فکری به حال خودش بکنه تا در اینده ارامش داشته باشه

ولی عقده ای(:...هی من که حس میکنم عقده دارم

بعضی ازآدماتکیه گاه نیستن پرتگاهن 🐼🐾
بابام که همش سرکار خواهرم کوچیک یه مامان.....هم کنارم😭

آروم باش گلم...

پیش میاد دیگه آنقدر خودخوری نکن..قلبم سیاه شد...

ی روزی برای خودت خانم دکتر میشی..قوی باش...منم وقتی ضربه خوردم قوی تر شدم... محکم باش ... کار مادرت درست نیست اما بدت رو نمی خواد اما راهش اشتباه...

بابام که همش سرکار خواهرم کوچیک یه مامان.....هم کنارم😭

عزیزم . نباید روحیه خودتو خورد کنی . اینجوری ایندهتو هم خراب میکنی. اصلا مادرتو با بقیه مقایسه نکن. خودت خورد میشی. .بشین قشنگ یخون به یه جایی برسی . به اون خواهر کوچولوت هم کمک کنی. اون چند سالشه؟.

البته بعضی بزرگترا بلد نیستن رفتار کنن

ای خدا بیخبال شین دیگه درک ندارید

استارتر عزیزم با بند بند وجودم درکت میکنم.حق میدم بهت.خواهرانه بهت بگم به خاطر فرار از این شرایط تن به هر ازدواجی نده.یه کم تحمل کن .فقطططط درس بخون.تنها راه نجات از این وضعیت درس خوندنه.برو دانشگاه یه رشته خوبم ان شالله قبول بشو دستت بره تو جیب خودت.مستقل بشو و زندگی رو بگیر تو دستای خودت

2706