2737
2734
عنوان

مامانم الهی خبر مرگتو بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 80 پست
من قضاوت بی جا نکردم.لطفا دستمو درست بخون.چه قضاوتی توش بود؟ الان نفرین کردن چه دردی ازش دوا میکنه؟ ...

خب انرژی منفی میگیری نیا ت تاپیک مجبور ک نیستی دوست عزیز😐

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️

عزیزدلم میفهممت 

یه لیوان اب بخور 

دوتا نفس عمیق بکش و بشین درستو بخون همین 

هروقت خواستی جا بزنی به این فکر کن دانشگاه قبول شی وبری سر کار همه اینا تمومه ....

تاپیکم قفل کن چون چیزای خیلی خوبی نخاهی شنید 

ماچ ب کلت

کلاس چندمی اسی جونم چه رشته ای

دیگه کنکوری نیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی درکت میکنم و مطمعنم بچه ها ک جزمادرشون پناه امنی ندارن قطعا یه رفتاری ازش دیدی ک اینطوری میگی م ...

حالم بده

مامانای بچه ها تو مدرسه رو امروز دیدم اومدن دونفرشون چقد حسرت خوردم اومدم خونه دیدم نیستش زنگ زدم داد زد سرم به توچه کجام و تو به من میگی میری کجا درصورتی که مدرسه بودم الانم اومد تو اتاق و شروع کرد دعوا و کوبیدن نمره تو سرم و رفت من موندمو گریه

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
متاسفم

چرا عزیزم...

میدونی من ی بابا دارم ۲۳ ساله ندیدمش...

حالا برو فکر کن ببین چه بلایی سرم آورده...

۶ بچه و ی زن رو رها کرد..عموم من رو بزرگ کرد با حرفای نیش دار زن عمو و مادر بزرگ ... شبا بی غذا زبون روضه... توهین بی احترامی... هرجور تهمت ...

خخخخخخخ...منم نمی بخشمش ... 

ناراحتی بهت حق میدم اما باور کن هیچ چیز ارزش نا راحتی رو نداره... کمتر کسی مثل من زجر کشیده...اما هنوز زنده ام..خخخ

2731
عزیزدلم میفهممت  یه لیوان اب بخور  دوتا نفس عمیق بکش و بشین درستو بخون همین  هروقت ...

نهمم خیر سرم میخوام برم تجربی و پزشکی بیارم‌ خدایا یا منو بکش یا اینو😭😭

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
من عاشق اون خخخ هاتون شدم:)))

دقیفا همین حالم بد کرد

2740
خوبه حالا کتکت نزده.از کجا معلوم شاید مامانت خیلی داره سختی میکشه...نمیشه قضاوت کرد

کتک ؟از کجا میدونی نمیخورم 😭

کاش به منم فقط همینو میگفت جای من نیستی دیگه که درک کنی

سلام ارتباطتت با پدر و بقیه اعضای خانواده چطوره؟

باید قلقش دستت بیاد . بدونی چطوری رفتار کنی. خودت ناراحت بودی اونم بهت انرزی منفی داد بدتر شدی.

سلام ارتباطتت با پدر و بقیه اعضای خانواده چطوره؟ باید قلقش دستت بیاد . بدونی چطوری رفتار کنی. خودت ...

بابام که همش سرکار

خواهرم کوچیک

یه مامان.....هم کنارم😭

2706