2737
2739
عنوان

خیاطی من +عکس در اخر.

| مشاهده متن کامل بحث + 2949 بازدید | 135 پست
خیلی خوب دوختی اینو😍والا منم جای خواهرت بودم میخواستم😅

بابا سخته بخدا چون کلفت میشه یهو نخ در میره و من یهو وسط میبینم این ندوخته یا گاهی استین کش میاد دقیق نمی‌رسه به خط زیرش

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب امتحان کنید ، شاید خوب بشه  فقط قبلش بگید که ممکنه پارچش خراب بشه ، که بعد اگه خوب در نیومد ...

خب نمیخام بگم آره که دیگه هی بگه از مال خودت بزن. سایزشم بلد نیستم که دقیق .عکسو دیدی سخته بابا کلفته

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
بابا سخته بخدا چون کلفت میشه یهو نخ در میره و من یهو وسط میبینم این ندوخته یا گاهی استین کش میاد دقی ...

آره میدونم سخته مخصوصا که بخوان بدون مزد کار کنی 

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که انقدر کشش بدی که خسته بشه خوهرت یا مثلا چندبار هی بدی پرو کنی ایراد چشمگیر توش بندازی بگی بده درستش کنم که خسته بشه از دستت 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738
ادمی ک بلده برای خودش بدوزه برای کسی دیگ ام میتونه از رو مدل بدوزه میتونه یکی از لباساشو بگیره مدل ک ...

خوب این دوستمون کلاس خیاطی نرفنه از استعداد خودش داره میدوزه و فک کنم بیشتر میترسه خراب کنه لباس خواهرشو خوب حقم داره 

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
2706