2737
2734
عنوان

خیاطی من +عکس در اخر.

2946 بازدید | 135 پست

خیاطی شد گفتم منم بزنم . من خیاطی یاد گرفتم کلاس نرفتم برا همین فقط سایز خودم بلدم . یه سری مدل ها مثثلا شلوار جین بلد نیستم به مامانم گفتم به کسی لو نده من بلدم  حالا خواهرم خو می‌فهمه دوختم گیر میده بم مثلا فک می‌کنه به قصد بدی نمی دوزم براش تازه سایزشم با من یکی نیست و من گفتم باور کن مخم نمی‌کشه  حالا گیر داده این یکیو بدوز حالا اگه بدوزم می‌دونم ول نمیکنه چه کنم.  آخه بقیبه فامیل بودن تو تاپیکا توصیه کردین رک بگن نه ولی این خاهرمه و پدر آدم در میاره همش هست

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

بدوز ولی بد بدوز😬

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یبار پارچشو خراب کن دیگه نمیگه بدوز

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

خیلی خوب دوختی اینو😍والا منم جای خواهرت بودم میخواستم😅

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

اینو خودت دوختی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706