2737
2734
عنوان

خانما هر سوالی در مورد اقاییون دارید بیاید بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 98 پست

میشه استارتر ازت بپرسم چند سالته؟ ولی خدایی راستشو بگو

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوا که نداریم دور از جون ی سریارو خدا زده که نمیفهمن چیو کجا بگن

اره یه سری سوالا🥴😂😂

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2731
ب نظرم باید خود استارترو گزارش بزنیم راه رو باز گذاشته واسه ی سری کاربرا که سوالای جنسیشونو هم بیان ...

استارتر که نگفته بیاین سوالای +18 بپرسین

اون کاربر خیلی بی ادب بود

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود
خب شوهرتون از بچگی خانوادش زیاد بهش محبت کردن و وابسته خانوادش شده، معمولا مردایی که تو کودکی خانواد ...

ن بابا چ محبتی....خواهرش دنیا اومده اینو فرستادن با بابابزرگش بره مسافرت

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
عزیزم ما نمیتونیم به طور دقیق بگیم ولی اگه من بودم کااااملا دورش رو یه ضرب در بزرررگ میکشیدم ولی از ...

مچک  گلم 

بله متوجه ام 

رد کردم 

چون شخصیتش قابل هضم نبود برام 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2740

چیکار کنیم عشق تا بعد ازدواجم زیاد بمونه چون میگن مردا تنوع طلبن چیکارکنیم تکراری نشیم ...

لایک نکن.      لا لایک.       لایک المه.     dont.like     به سه زبان گفتم باز میای لایک میکنی بشررر؟؟                                                                                           اشتیاقی که دیدار تو دارد دل من،  دل من داندو، من دانم و ،دل داندو، من💜                                            خاک من گل شود و، گل شکفد از گل من، تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من😍💜

کسی که وقتی میبینتت چشاش برق میزنه یا سعی میکنه بهت نزدیک بشه این نشان از علاقست؟ یا مثلا وقتی میخوای بری تا لحضه آخر ک میخوای خارج شی نگات میکنه. ولی تا حالا به زبون نمیاوردع

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
کسی که وقتی میبینتت چشاش برق میزنه یا سعی میکنه بهت نزدیک بشه این نشان از علاقست؟ یا مثلا وقتی میخوا ...

اره تابلوعه دیگه خواهر😁

لایک نکن.      لا لایک.       لایک المه.     dont.like     به سه زبان گفتم باز میای لایک میکنی بشررر؟؟                                                                                           اشتیاقی که دیدار تو دارد دل من،  دل من داندو، من دانم و ،دل داندو، من💜                                            خاک من گل شود و، گل شکفد از گل من، تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من😍💜
منظورتون چیه دقیقا  پرحرفی؟ خودشیرینی؟ در مورد همه مردا نمیشه این نسخه رو پیچید

من فکر کنم فهمیدم منظورش چیه مثلا این همه میگن خانم ها زیاد حرف میزنن و ... که همشم حرف الکی ولی مثلا تو تاکسی شانس من همیشه یه مرد سوار میشه که تا مقصد خدا شاهده یههههه لحظه دهنشو نمیبنده و همشم حرف های تکراری جالب اینجاست از یه شاخم به شاخه دیگه میپرن و در آخرم به هیچ نتیجه ای نمیرسن ولی حق با شماست چه مرد چه زن نمیشه همرو به یه جور دید حتی دو تا دوقلو هم آسمان تا زمین با هم فرق دارند.

مچک  گلم  بله متوجه ام  رد کردم  چون شخصیتش قابل هضم نبود برام

کار خوبی کردی 

منظورتون چیه دقیقا  پرحرفی؟ خودشیرینی؟ در مورد همه مردا نمیشه این نسخه رو پیچید

با عرض معذرت گزارش شمارو هم زدم میدونم با یک گزارش چیزی نمیشه ولی امیدوارم بدونی عرض اندام تو یه جمع غیر همجنس خیلیم شاخ نیست

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
تو دوره آشنایی آقا شک کنه‌؟؟؟ همش بگه با کسی هستی ؟؟؟ بعد الان من کرونا گرفتم هیچ سوالی ازم نمیکنه. ...

این رفتار خیلی بده و اصلا نرمال نیست و به احتمال خیلی زیاد شکاک هستن یا در گذشته خیانت دیدن یا خودشون ممکنه این مدلی باشن

باید ببینی ریشه این رفتارشون چیه، ممکنه هم خانم واقعا مقصر باشه و رفتار هایی داره که ممکنه هر مردی بهش شک کنه، در کل به زبون اوردنش کار خوبی نیست مگه اگر به کسی شک کنم سعی میکنم اول مطمعن بشم اگر درست بود بعد بهش میگم و کات میکنم

در مورد مریضی هم دقیق نمیشه نظر داد، شاید قهر باشن یا دلخور باشن ازتون 

2706