2737
2734
عنوان

اونایی که داغ جوون دیدن بیان🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیگم به کسی فقز اینجا میتونم درددل کنم خواهر😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم الهی 😢😢

به همسرت بگو بزار بفهمه ناراحتی

تو مراسمات هم شرکت نکن بزار بدونن شما ناراحتی 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

اینکه توقع دارن شما شرکت کنید حق با شماست ولی اونا نمیتونن جشن نگیرن.

برادر شما بوده و حق داربن توی مراسمای شادیشون شرکت نکنید ولی نباید توقع کنید بقیه عزادار برادر شما باشن 

خدا رحمت کنه داداشتون روحش شاد 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
همش میگم دلمو سیاه نکنم بخاطربی شعوریشون کیک برام فرستاده امشب نمیتونم بخورمش میخوام بندازم سطلاشغا ...

شک نکن مرگ واسه همه هست کارشون خیلی زشته میتونن جشن نکیرن وقتی شما شما برادرت به رحمت خدا رفته خدابهتون صبر بده شک نکن دنیا مثل چرخ و فلک میمونه یروز بالا یروز پایین

خدا رحمت کنه عزیزم ..بهتره که رعایت کنن مصیبت برا همه هست  وقتی جوونمون فوت شده بود ما درد و‌دل ...

درسته منم همش بااین حرفا به دلم صبوری و طاقت میدم

خودم به خودم دلداری میدم

ولی میگم مرگ واسه همس

خدابهم عمربده بتونم ببینمشون

2738
همش میگم کاش اون روزو میدیدم

عزیزم درسته ناراحتی ولی این حرفو نزن .اونا هم نمیتونن بخاطر برادر جاری مراسماشون عقب بندازن .

ببین توی این دنیا از هیچکس توقع نداشته باش.شما الان غم داری و دلت پره نباید بقیه رو وارد ناراحتیتون کنی 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
خواهشااااا نفرین نکن.....چون دلت شکسته زود میگیره نفرین..‌‌.....‌‌‌‌‌ازت خواهش میکنم .‌‌.....برای هم ...

بخدا نفرین نکردم خداشاهده .

چون دلم بدجوری خونه وشکسته میترسم خودمم ازنفرین از آه

فقط میگم کاش خدا در درجه اول بهم صبر بعدم عمربده بتونم اونارم ببینم

عزیزم درسته ناراحتی ولی این حرفو نزن .اونا هم نمیتونن بخاطر برادر جاری مراسماشون عقب بندازن . ببین ...

پس چطور اونا ازماتوقع دارن توهم وغمشون تو شادیشون تو کاراشون عروس باید همراهشون باشه

چرارفتی من هرگز نمیرم

بخاطر اینکه همون ادما  توختم مادرم کلی زحمت کشیده بودن گفتم نرم میگن ما ال کردیم بل کردیم ولی تا مدتها قبل و بعدش حالم بدبود وای که نگم واستون از حال بدم حتی الانم افسردم

2706