2703
2553
عنوان

اونایی که داغ جوون دیدن بیان🖤

557 بازدید | 41 پست

نمیدونم دردمو به کی بگم...

به نظرتون درمقابل خانواده شوهرم که هیچ حرمتی نگه نمیدارن

هر روز یه سازودهل

تازه ۳ماهه برادرجوونم اسمونی شده

تاهمین دیشب مراسمات وجشن وتولد ونامزدی و بله برون بوده

جاری تولد داره دعوتی داره تمشم قرمزه

خ اهرشوهرنامزدی داره بله برون وخرید عروسی داره شوهرمنو چهار روزچهار روز میره تهران خرید...برمیگرده کیک گنده میخره دعوتی میده روزمادرو جشن میگیره .به نظرشما من حق ندارم دلم بگیره .تازه این یه گوشه شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا داداشتونو رحمت کنه

اره حق داری ناراحت شی

صبر کن اونا هم عزیزی از دست دادن توام عوضشو دربیا

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

به نظر من که نه حق نداری . 

با احترام ، برادر شما مرده  ، اونا که نمردن  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

حق داری 

شما شرکت نکن بگو من داغ برادرم هنوز تو دلمه به همسرت هم بگو اذیت میشی 

روح برادر جوونتون شاد ناراحت شدم واقعا بعضیا شعورشون کمه 😔😔😔🙏🙏

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2714
خدا داداشتونو رحمت کنه اره حق داری ناراحت شی صبر کن اونا هم عزیزی از دست دادن توام عوضشو درب ...

همش میگم دلمو سیاه نکنم بخاطربی شعوریشون

کیک برام فرستاده امشب نمیتونم بخورمش میخوام بندازم سطلاشغال

قبلا بهش تبریک گفتم روز مادرو

دیگه نمیگم

همش به خودم میگم مرگ واسه همه ست میرسه روزی که عزاداریشونو ببینم

خدا رحمت کنه عزیزم ..بهتره که رعایت کنن مصیبت برا همه هست  وقتی جوونمون فوت شده بود ما درد و‌دل کردیم بابابزرگم میگفت عزیزم دلی ویرون شده شهری که ویرون نشده غصه نخورید با این حرف ما خودمونو دلداری میدادیم عزیزم‌

چرا حق نداره برادر عروسشونه غریبه که نیست باید حداقل تا چهلم رعایت کنند

عزیزم برادرشون سه ماهه که فوت شده . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706