2737
2734
عنوان

اونایی که داغ جوون دیدن بیان🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 41 پست
بخاطر اینکه همون ادما  توختم مادرم کلی زحمت کشیده بودن گفتم نرم میگن ما ال کردیم بل کردیم ولی ت ...

منم واسم خوب بودن ولی واقعا نمیتونم برم توهیچکدوم ازشادیشون

دلم انقدرخونه همش حس میکنم یه توپ وسط سینه امه نا میره پایین نه میادبالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم واسم خوب بودن ولی واقعا نمیتونم برم توهیچکدوم ازشادیشون دلم انقدرخونه همش حس میکنم یه توپ وسط س ...

بذار یچی بگم بهت من خواهر برادر هم ندارم تمام داراییم مادرم بود پنج ماهه پیش خداست هر از گاهی براش خیرات میکنم 

همیشه وهرروز بیادشم 

براش یس میخونم ویساشو گوش میدم عکسشو نگاه میکنم ولی وقتی همسرم از سرکار میاد پامیشم  و لباس خوب میپوشم تایمی که هست اصلا بروز نمیدم حتی میرم مهمونی راجع به مادرم حرف میزنم.  با بقیه میخندم همه جا میرم ولی  غمم فقط برا خود خودمه 

خیلی شبا پیش همسرم.  دراز میکشما  اون خوابه من توفکر مادرمم 

همه میگن حالش خوبه ولی هیشکی از دلم خبر نداره هرکی بهم زنگ میزنع ذره ای نمیذارم متوجه بشن این غم مال منه تا اخر دنیا هیچکسم نمیتونه بامن همدلی کنه چون اون فقط مادرم من بود و اون فقط دنیای من بود حتی خودشم نمیدونست دنیامه

2731
بذار یچی بگم بهت من خواهر برادر هم ندارم تمام داراییم مادرم بود پنج ماهه پیش خداست هر از گاهی براش خ ...

عزیزم من نمیتونم انقد اروم باشم بخدا خیلی برام سخته .اینایی که شمامیگی منم کردم ولی حالم بازم بده

این کار اسونه همراهی نکردن تحمل اینکه چقد ادم بیشعور دوروته سخته

دیگه نمیشه بخاطر بقیه به روح خودتون آسیب بزنید .شما در حال حاضر غم بزرگی دارین ایشالا زمان آرامش رو‌بهتون برگردونه و صبری بزرگ براتون از خداوند مسالت میکنم 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2740
@berke20     عزیم هروقت اومدی واسم کامنت بزار

سلام عزیز دلم، من اومدم 🌺

تو رو خدا غصه شعور نداشته بقیه رو نخور، شما الان گلایه هم بکنی توجیه میکنن که مگه ما چیکار کردیم

همون بهتر که زیاد معاشرت نکنی عزیزم تا شاید حداقل متوجه شدن

البته قبلا هم گفتم بهتون تا خودشون عزیز از دست ندن نمی فهمن شما چی کشیدی، یعنی تو فامیل جاری و خواهرشوهر ت کسی نمیمیره؟ اون زمان هر کاری دلت خواست بکن اگر گلایه کردن جواب داری

حیف از اعصاب و روح و روانت نیست داری بهمش میریزی؟

شما همین که اونجا نمیری و شرکت نمیکنی خودشون باید بفهمن 

سلام عزیز دلم، من اومدم 🌺 تو رو خدا غصه شعور نداشته بقیه رو نخور، شما الان گلایه هم بکنی توجیه میک ...

چطورمیتونم اعصابمو آروم کنم ....

الان زنگ زدن همه واسه کادو عقد سکه بدین سکه ربعش۵ میلیونه ... اونوقت من واسه کمترین چیزتوخونم موندم .... بمن میگه شوهرم نظرت چیه ربع بدیم .گفتم نظری ندارم انقداعصابم ضعیف شده باهمین یه حرف بغض کردم دستام لرزشش زیادشد

هی پیله کرد چرا نظری نداری مگه زنداداشش نیستی

گفتم هرجاتوبه نفعته من میشم زنداداش.هرجام میلته من هیچ اهمیتی ندارم .هرکارمیخوای بکن نظرمنم نپرسچون حال وحوصله این چیزاروندارم نظری هم ندارم... بعد پیله کرده اره تو کینه ای هستی گفتم مگه ماعروس نبودیم مگه ما دل نداریم اونا واسه من چیکارکردن....هیچی .توام خواهرته هرکارمیخوای بکن به منم نگو چطور هرکاری میکنی من نمیفهمم واسه این کار نظرمنو میخوای؟؟؟؟

هی گفت آره کینه ای هستی تو گفتم اره ولم کن

خیلی اعصابم خراب شده خدابهم صبربده

چطورمیتونم اعصابمو آروم کنم .... الان زنگ زدن همه واسه کادو عقد سکه بدین سکه ربعش۵ میلیونه ... اونو ...

حق داری، به جای اینکه انقدر بریزی تو خودت به همسرت دلیل ناراحتیت رو بگو ؛ که چرا ارزش و احترام قائل شدن بلد نیستن ولی من باید با کادوی گرون قیمت به اونا عزت و احترام بدم.

البته مهم اینه که شما قرار نیست بری.