2737
2739

چقدر زود گذشته...😥

خودم البته تازه عضوم...البته تازه هم ک ن.

چقدر عمر داره زود میگذره...😍😍😢😭😭

آخرین تاپیک اسیش مال سال 87 بوده....

اون تاپیک اولش مال سال 85 

سال 87 ک من تازه 5 .6 سالم بوده 

تاپیک مثل تاپیک ارواح میمونه😂😂😂

موضوعش خیلی خفنننن😂😂

ولی خدایی 140 صفحه جلو رفته🤔🤔

این اسیش 

دکتر_رزیتا_فاطمی@

خیلی بام جالب بود....

بیچاره معلوم نیست الان زنده هست یا ن😂😂😂

نمیدونم بقیه برنامه ها و... اگه تا 48 ماه فعال نباشی میترکونن😑😑

ولی بیشتر از گذر عمر ب فکر فرو رفتم😪😪

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عمرا زود گذره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

قدم ب قدم ب مرگ و قبر نزدیک تر میشیم

الان دارم تایپ میکنم چند دقیقه باز گذشت🙂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740
یه روزی تو همین سایت تاپیکای ما رو هم میبینن و میگن  اووووووووو ... یعنی الان استارتر زنده ست ؟ ...

غمگین تر از همه اینا اینه که حدود صدسال اینده هیچ اثری از ما وجود نداره شاید هیچ کس یادی هم ازمون نکنه 🙁🙁 انگار که هیچ وقت رو این زمین زندگی نکردیم

یه روزی تو همین سایت تاپیکای ما رو هم میبینن و میگن  اووووووووو ... یعنی الان استارتر زنده ست ؟ ...

خوبه اتفاقا و خوشحال شدم تا جاييكه تونستم راهنمايي و كمك كردم 

الان فهميدم نظراتي كه ميديم و مشاركتي كه ميكنيم چه اثر مهمي ميتونن داشته باشند و براي ايندگان هم مفيد باشن

غمگین تر از همه اینا اینه که حدود صدسال اینده هیچ اثری از ما وجود نداره شاید هیچ کس یادی هم ازمون نک ...

کافیه 

یکم دیگه ادامه میدادی قشنگ سکته میکردم 😭😭😭

(    )
خوبه اتفاقا و خوشحال شدم تا جاييكه تونستم راهنمايي و كمك كردم  الان فهميدم نظراتي كه ميديم و م ...

درسته

ولی مرگ فارغ ازین چیزا ، ذاتا برای من خییییلی خییییییلی خیییییلی خییییییلی وحشتناکه 😢😣

(    )
2706