2752
2734
عنوان

جاریم استحدام شد تیکه میپروند

840 بازدید | 43 پست

دیروز خونه مادرشوهرم اینها بودیم جاریم که دکتراهم داره تو سن ۳۹ سالگی استخدام شده ووارد ارگانی شده و شیرینی اورده

شوهر من کارش ازاده و اصلا کار دولتی دوست نداره یکهویی دیروز گفت شما شب بمونید شما که کار دولتی ندارین بگین حتما فردا باید سر فلان ساعت سر کار برین اقابالا سر داشته باشین مادوتامون سرمون پایین بود که خودش درست کرد اقای خودتونین رئیس خودتونین 

بعد دوباره هی تعریف تمجید کارم فلان بهم میگن خانم دکتر کلی ازم تعریف کردن و... 

من فقط گفتم کاری رو انجام بده که دوست داری هرکی هم حسادت کرد فداسرت هیچکس چشم هیچ کس دیگه رو تداره

فقط گفتن تو امتحان استخدامی رو چیکار کردی من گفتم اینقدر باید این امتحان هارو بدیم تابشه من هنوز ۱۰ سال وقت دارم گفتن سن استخدامی شده ۴۰

خودش فهمید گفت من ۳۹ سالمه وکلی سختی کشیدم و... گفتم نوش جونت حقته قبول شی

ولی دلم گرفت کاش حق من رو دانشگاه فرهنگیان نخورده بودن کاش وزارت کشور حق منو نخورده بودن منم کارمند بودم کم نمی اوردم دعاکنید قبول شم

2731

ناکامیاتونو گردم اینو اون نندازید

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بنده خدا حرف بدی نزده که حقیقت و گفته 

کارمندی هم دردسرای خودشو داره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ناکامیاتونو گردم اینو اون نندازید

وقتی با پارتی نمره پایین تر از من استخدام وزارت کشور بشه . وقتی تو فرهنگیان قبول شدم مصاحبه رفتم گزینش اومدن دختر فلان کارمند شهر رو جای من قبول کردناین ها بی عدالتیه

ناکامی زمانیه تلاش نکرده باشم زمانیه استعداد درخشان نباشم زمانیه رتبه ۵۰ نباشم

همه اونایی ک میگن حرف بدی نزده کارمندهایی هستن ک به دیگران فخر میفروشن 

اطراف هممونم کم نیست

جاری منم حتی مادرشوهر منم همبنه

سه تا بچه هاش پلیسن

همسرمن آزاد

همیشه تیکه میندازن همیشه

یه گوش در کن ی گوش دروازه

چشم غمها بشودکورتومستانه بخند  
وقتی با پارتی نمره پایین تر از من استخدام وزارت کشور بشه . وقتی تو فرهنگیان قبول شدم مصاحبه رفتم گزی ...

عزیزم حتما تلاش کردی 

ولی اینطوری هم نیست که فکر میکنی نمره ات شاید بیشتر بوده ولی شاید یه ایتمهای دیگه ای اون داشته امتیاز گرفته چون هنش نمره آزمون نیست مثل فرزند و بومی و سهمیه و سابقه و گزینش محلی و ......

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
2706