2733
2734

۴ ماه پیش عقد کردم از روز اول رفتم خانوادش بهم تیکه مینداختن تیکه هایی که انگار از سر عقده میاد چون قطع به یقین خانواده من بالاترن

کل اقوام با من سرد بودن بعدا ازدخترخالش شنیدم که خواهرشوهر ب دخترخاله هاش همه گفته این اخلاق نداره بااین حرف نزنین یه روز خواهرم عمل داشت از بیمارستان مرخص شد خاله و دخترخاله همسرم به مادرشوهرم اینا گفتن بریم ملاقات ابجی پری،مادرشوهرم اینا بهشون نگفتن خودشون اومدن دخترخاله ها هم خودشون فرداییش اومدن 

همین باعث شد خواهر شوهرم باهام قهر کنه البته اینو بهونه نکرد به دروغ گفت پری اومد خونمون بهم سلام نکرده

فرداییش تولد شوهرم خونه مادرم اومد بازم کلااا قهر بود

پس فرداییش خونه مادرشوهرم رفتم مهممون داشتن اونجا هی بهم تیکه مینداخت که خدا یه صبری به برادرم داده همه چیزو تو خودش میریزه هی تیکه هی تیکه گفتم اگه با منی من بهت سلام کرده بودم داد زد دهنتو ببند بهم سلام نکردی من گفتم بمن میگی دهنتو ببند هی بلند شد کلی فوحش داد ببشعور اشغال کثافط گمشو بیرون،

منم با شوهرم اومدم خونه مامانم،بعد بابام زنگ زد باهاشون دعوا گرفت مادرشوهرمم اومد خونمون هی بغلم کرد که توروخدا ولش کن

من دیگه اونجا اصلااا نرفتم

دیشب مادرم خواب دیده مادربزرگ خدا بیامرزم اومده تو خوابش گفته به پریسا بگو مبادا بچه دار شه

نگرانم

شوهرم بد نیست اما پدر نداره هرچی باشه خانوادشن

یعنی تو عقد جدا بشم؟

من حقم این نبود تو زندگیم به کسی بدی نکردم که این خانواده قسمتم شده

افسردگی گرفتم 

نمیدونم کار درست چیه

ببین اینا دیگه چقد عتیقن مرده از گورش بلند شده اومده اخطار داده   

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهم تر از هرچیز همسرته

وگرنه خانواده رو بالاخره میشه مدیریت کرد

و رابطه رو باهاشون محدود کرد و سعی کرد بهونه دستشون نداد

اگه مجرده امیدوارم زودتر ازدواح کنه بره سرش گرم زندگی خودش بشه و دست از سر تو برداره

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
2731
2738
😂😂

واقعا اگه ازدواجم بکنی باید دلتو دریا کنی چون این برات زندگی نمیزاره شوهرتم مطمعن باش از سر دلسوزی به خاطر اینکه پدرنداره دهن به دهن خواهرت نمیزارع وگرنه جرات نمیکرد اینجوری رفتار کنه

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2706