2737
2739

....

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کالری شماری رو نمیدونم اما من در هفته دو روز ورزش میکنم...غذامم کمتر کردم ،توی یه ماه ۲ کیلو وزن ...

چقد مقدار غذایتان کم شد من استپ وحشتناک یعنی به ۴۹رسیدم باز رفت بالا وزنم ۵۲شدم

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2731
من کالری شماری رو نمیدونم اما من در هفته دو روز ورزش میکنم...غذامم کمتر کردم ،توی یه ماه ۲ کیلو وزن ...

😂😂😂کتابی تایپ شد 

چقد مقدار غذایتان کم شد من استپ وحشتناک یعنی به ۴۹رسیدم باز رفت بالا وزنم ۵۲شدم

ببین من نوشابه و تخمه و پفک و بستنی و شیرینی زیییاد میخوردم...وزنم یهو از ۵۷ رسید به ۶۳....هله هوله رو کلا حذف کردم...صبحانه اندازه ی یه کف دست نون و ارده

ناهار و شامم چند قاشق کمتر از قبلا ..قبل از اینکه سیر بشم.از سر سفره بلند میشم

روزی ۸ لیوان آبو حتما بخور...روزی یه بار هم قهوه ی تلخ بخور

من الان یه ماهه این طوری رژیم گرفتم .دو کیلو کم کردم شدم ۶۱

اوایل زیاد گرسنه ام میشد ولی الان اصلا گرسنه ام‌نمیشه .فکر کنم معده ام کوچیک شده😃😃

ببین من نوشابه و تخمه و پفک و بستنی و شیرینی زیییاد میخوردم...وزنم یهو از ۵۷ رسید به ۶۳....هله هوله ...

چه خوب مرسی عزیزم 

من ۵۲بودم شدم ۴۹ باز وزنم رفت بالا