2733
2734
به نظر و تجربه من خیلی خوبه و اگه کمتر هم بود بهتر مثلا دوسال تا سه سال ،سختی خودشو داره ولی اگه انت ...

من کلا آدم سخت گیری نیستم یعنی دست پسرم الان بازه واقعا خونه رو منفجر می‌کنه از  همه جا بالا بره یعنی تا جایی که واقعا براش خطر واقعی نداشته باشه آزاد و رها میذارمش

مثلا الان هنوز دو سالش نشده ولی از پله ها خودش میاد پایین خیلیا بهم میگن بی خیال ولی اینجوری میبینم که روان بچه سالم تره وقتی خودش دست منو رد می‌کنه یعنی میخواد مستقل باشه پس من فقط حمایتش میکنم 

من این تاپیکو موقعی که میخواستم بچه اولو بیارم هم زده بودم اون موقع خیلیا از شب بیداری میگفتن از زایمان سخت میگفتن از بارداری سخت میگفتن از فاصله گرفتن از شوهر میگفتن از کولیک و آلرژی و رفلاکس میگفتن و توی ذهنم بچه رو مثل یه بمب تصور میکردم که قراره زندگی رو نابود کنه 😅 

ولی من همه اینا رو تجربه کردم دو تا سقط داشتم بارداریم با استراحت مطلق گذشت زایمانم فوق العاده سخت بود بچه م سر زایمان قلبش افت داد بعدش هم که آلرژی به پروتئین گاوی و رفلاکس داشت ولی با همه این اوصاف به نظرم سخخخخخخت و افتضاح و غیر قابل تحمل نبود 

یه سری چالش بود همین

چون آستانه تحمل آدما متفاوته شخصیت بچه ها متفاوته برخورد آدما متفاوته هر کسی توی موقعیت ممکنه یه برداشتی از سختی داشته باشه و چون می‌دونم من آدم پوست کلفتی هستم واسه همین فکر میکنم از پسش بر میام 

تنها دغدغه من اینه که میترسم توی بارداری بچه دوم استراحت مطلق بشم اینجوری اوضاع واقعا سخت میشه وگرنه فکر نمی‌کنم اوضاع خیلی هم بد باشه که از بیرون به نظر میرسه

منم باور دارم این روش ها جواب میدن کافیه مادر برای انجام دادنشون ممارست داشته باشهابسته و وا نده  و ...

وابسته بود و وابسته ترم شد...الان طوری شده با باباش بیرون نمیره میگه تو هم بیا اینجایی ک بابا میخاد بره دوره مگر اینکه پیاده بره باهاش و مطمئن باشع نزدیکه😂😂😂 بچه منم خداییش بد قلق نبود اذیت کن نیست

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مستقل کامل نه من الان پسرم ۴ سالشه تازه یکماهه که خودش میخوابه و از هر نظری بدون دغدغه شدم  ول ...

هر چی فاصله بیشتر باشه اوضاع سخت تر میشه به نظرم مخصوصا وقتی نوجوان میشن 

اختلاف سنی بچه ها بیشتر از 6 سال باشه انگار دو تا تک فرزند داری از مزایای خواهر برادر داشتن بهره نمی‌برن که هیچ از مزایای تک فرزند واقعی هم بی بهره میمونن 

اگر قصدت اینه دومی رو بیاری تا قبل از اینکه بچه ت به شش سال برسه بیار دومیو احتمال ناباروری رو تایم بارداری رو هم در نظر بگیر 

ببین اگه دلت میخواد حتمااالان بهترین زمانه برات چون این یکی هم کوچولوعه زیاد اذیتت نمیکنن البته اوای ...

اسپرم شوهر منم ضعیفه اولی رو هم خدا واقعا خواست که طبیعی بشه یکی از دلایلی که می‌خوام زودتر اقدام کنم همینه چون دو تا سقط داشتم بخاطر اسپرم ضعیف میگم تا اقدام کنم تا باردار بشم تا بچه بیاد پسرم هم بزرگ تر شده 

2728
وابسته بود و وابسته ترم شد...الان طوری شده با باباش بیرون نمیره میگه تو هم بیا اینجایی ک بابا میخاد ...

خب بچه بزرگه شما 3 سال و سه ماهشه تا حدی طبیعیه این دلبستگی رو داشته باشه 

یه کم باید در مورد تفکیک این مسأله بیشتر مطالعه کنم و خودمو آماده کنم که بچه دوم که دنیا بیاد عموما انتظار نداشته باشم بچه بزرگتر باید بزرگتری کنه و عاقل تر بشه چون اون واقعا هنوز بچه ست

خب بچه بزرگه شما 3 سال و سه ماهشه تا حدی طبیعیه این دلبستگی رو داشته باشه  یه کم باید در مورد ...

ان شاءالله همینجوری که میخوای بشه

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2740