2733
2739

به نظر شما فروشگاه های اینترنتی باید چه ویژگی هایی داشته باشه که بشه بهترین خرید رو ازش داشته باشیم؟

چه ویژگی هایی داشته باشه؟
اصلا چرا باید ازش خرید کنیم یا هرچیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جنس اصل بیارن چون کسی که ۲۰ سال یه مارک استفاده کرده با یه نظر میفهمه تقلبیه

خب برای بعضی‌ فروشگاه‌ جنس اصل میارن ولی خب قیمت بالاست و برای کسایی که جدیدا میخان خرید بکنند اونم توی این شرایط اقتصادی یکم آزار دهندس

خب برای بعضی‌ فروشگاه‌ جنس اصل میارن ولی خب قیمت بالاست و برای کسایی که جدیدا میخان خرید بکنند اونم ...

خوب همچی اصلش هم گرونه هم خوب کسی که بار اول میخره نمیدونه که اصل چی هست خیلی چون ندیده ولی برا کسی که همیشه استفاده کرده تقلبی بیاری طرف میفهمه مرجوع میکنه 

خودم پیج لوازم آرایشی دارم دوس دارم بدونم انتظار بقیه چیه ک پیجمو ارتقا بدم

خب بنظرم باید بیشتر صحبت بشه تا خیلی ها انتظارات رو متوجه بشوند.
من فقط تنها چیزی که میدونم اینه که لوازم بهداشتی توتفرنگی خیلی طرفدار داره

اونایی که رایحه توتفرنگی دارند   

2738
خوب همچی اصلش هم گرونه هم خوب کسی که بار اول میخره نمیدونه که اصل چی هست خیلی چون ندیده ولی برا کسی ...

خب الان فرض بگیریم یه برندی یا فروشگاهی، میخاد مثل والمارت و اینا جنس معمولی بیاره برای سطح معمولی و رو به پایین جامعه از نظر مالی
اون موقع پیشنهادتون چیه؟

خب الان فرض بگیریم یه برندی یا فروشگاهی، میخاد مثل والمارت و اینا جنس معمولی بیاره برای سطح معمولی و ...

بسته بندی خوبی داشته باشید چند وقت پیش یه چیزی از چند تا محله بالاتر سفارش دادم وقتی آوردن توش پوشال با یه گل کاغذی و یه برگ چوبی که همش برا شما ارزون در میاد ولی من خیلی خوشم اومد و تاثیر گذار بود انگار هدیه بهم دادن 

بسته بندی خوبی داشته باشید چند وقت پیش یه چیزی از چند تا محله بالاتر سفارش دادم وقتی آوردن توش پوشال ...

با اینکارش به شخصیت آدم احترام می‌ذارن آدم لذت میبره. حتی بعضی وقتا هم میشه آدم چیزی نمیخاد ولی خب بخاطر حس خوبش بازم خرید میکنه.

اگر بازم از این تجربه ها داری بهم بگی ممنون میشم عزیزم <3

من اینترنتی زیاد میخرم مخصوصا خمیر دندون و فوم شستشو و مسواک چون حوصله گشتن ندارم و اصلش دیگه گیر نمیاد بیرون برا من تاریخ انقضا خیلی مهمه و اصل بودن دیر ارسال کنن مهم نیس ولی اگه در جلدش باز شده باشه پلمپ نباشه ازش کم شده باشه مرجوع میکنم شما باید مشتری خاص خودتو پیدا کنی و اگرنه چیز معمولی که طرف میره بیرون میخره چیزی که گیر نیاد میان اینترنتی میخرن