2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باز تو معدلت خوبه من پیش دانشگاهی سیزده

دارم ميگم امسال كه نگاه كردم ديدم يه تك دارم خيلي حتما مياد پايين

ميگما معدل كه ميگن منظورشون معدل همه ي درسا هست يا اونا كه هماهنگ بوده و اينكه درساي عمومي فقط منظورشون نبود براي معدل؟

دارم ميگم امسال كه نگاه كردم ديدم يه تك دارم خيلي حتما مياد پايين ميگما معدل كه ميگن منظورشون معدل ...

الان خب تک داری تو پیش مگه میشه دانشگا ثبت کرد؟پاس نباید کرد مگع؟

2738

کی ثبت نام کنکوره؟

منم میخوام شرکت کنم ، کنکور تجربی رو

کیا نظام قدیما و میخوان کنکور بدن؟ 

یه تاپیک بزنید همه اونجا جمع بشیم

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
نه گفتن مثل سالای پیش برگذار میشه

برای۴۰۲مثل سالای پیش از ۴۰۳به بعد باتاثیر۶۰درصدی معدل

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
برای۴۰۲مثل سالای پیش از ۴۰۳به بعد باتاثیر۶۰درصدی معدل

ممن معدل سال سومم 18 و خرده ای بود یادم نیست دقیق

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
امسال قبول شی راحت میشی این طرح مال ۴۰۲ هس

من فعلا دست گرمی میخوام کنکور بدم امسال هنوز درگیر پایان نامه هستم