2737
2734
عنوان

تو خونه یه تابلو چشم سوم دارم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 171888 بازدید | 1047 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حس میکنم خونمون جن داره که شبیه شوهرمه چون قبلا دیدمش یا اینجوری فکر میکردم

چند سالی گذشته البته ولی چند شب پیش دخترم نصف شب بیدار شد نشست و زل زده بود به یه جا بعد گفت مامان بابا اونجاست😑😑😑

2728
تابلوعه مشکل داره مشکله شیطانی باشه ویاتسخیرشده باشه 

اخه از مغازه خریدم

نقاشیه 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
روی پیشونیش تک چشم هست .تک چشم هم نشانه ی شیطان بودنه حتی میگن این‌تک چشم های چشم نظر اصلا نباید توی ...

نه گلم😂😂اگه راجب چاکرا اطلاع داشته باشین متوجه میشین این یکی از چاکرای چشم سوم هس ن چشم شیطان ولی فرمایشتون درباره تک چشم درسته ولی این نیس

2738
روی پیشونیش تک چشم هست .تک چشم هم نشانه ی شیطان بودنه حتی میگن این‌تک چشم های چشم نظر اصلا نباید توی ...

وای خدا 

میبرم میذارم اتاق

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

چرا این تابلو رو خریدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
من حس میکنم خونمون جن داره که شبیه شوهرمه چون قبلا دیدمش یا اینجوری فکر میکردم چند سالی گذشته البته ...

خاله منم ب شکل شوهرش میدید. صدا هم میکردن. مواظب دخترت باش

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2706