2737
2734
عنوان

تو خونه یه تابلو چشم سوم دارم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 171880 بازدید | 1047 پست
اخه از مغازه خریدم نقاشیه 

واقعا ترسناکه چیه اخه این شبیه تابلوهای شیطانیه

زن‌ها گاهی اوقات چيزی نمی‌گويند؛ چون به نظرشان لازم نيست كه چيزی گفته شودبا نگاهشان حرف می‌زنندبه اندازه يك دنيا حرف می‌زنند هرگز نبايد از چشمان هيچ زنی ساده گذشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم😂😂اگه راجب چاکرا اطلاع داشته باشین متوجه میشین این یکی از چاکرای چشم سوم هس ن چشم شیطان ولی ...

نه عزیزم دختر چشمش بستست تک چشم شیطانه تابلورمزورازی داره دقت کن فقط یک چشم داره 

2731
عزیزم همه دارن میگن شیطانه تک چشم ببین دختر چشاشبستست فقط چشم شیطان بازه بچت یچیزایی میبینه عزیزم&nb ...

منم بخاطر همسن تاپیک زدم

خیلی بهش واکنش نشون میده نگاش میکنه از خوشحالی دست و پا میزنه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740

من خودم ترسبدم یه هویی انرژی منفی نیدع

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
من حس میکنم خونمون جن داره که شبیه شوهرمه چون قبلا دیدمش یا اینجوری فکر میکردم چند سالی گذشته البته ...

یبارم منو و شوهرم خونه برادر شوهرم تو اتاقشون خواب بودیم ساعت یک شب من به پهلو به سمت شوهرم خوابیده بودم شوهرم صاف خوابیده بود من یه لحظه بیدار شدم تکونم نخوردم فقط چشمامو باز کردم شوهرمو نگاه کردم دیدم اون خوابه یکی عین خودش کنارشه ، عین صورت شوهرم یکم حالت وحشتناک داشت، تشتکم پرید یهو چشمامو گرد شد پا شدم نشستم دیدم دیگه نیست

من که دیدم ترسیدم یه حس بدی داشت برام

از بچه ات دورش کن

حس خوبی نداره نزار اینجور چیزا تو زندگیت باشع

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2706