2733
2734
عنوان

متخصصای سنگرافی بیان برای تشخیص جنسیت 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها برای یکی دیگس مبارکشه بگو پسره🙌

ممنون سلامت باشی عزیزم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
برای خودم نیست گل من بچم 8ماهه بدنیا اومد الان 3ماهشه پیشم خوابیده گل پسرم 😍

عزیزم چیشد ۸ماهه زایمان کردی واتفاقی واسه بچت نیوفتاد دورازجون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
2731
این سونوی ان تی نیست احیانا؟

چرا ان تی فردا هم صاحبش نوبت آن اس تی داره

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
عزیزم چیشد ۸ماهه زایمان کردی واتفاقی واسه بچت نیوفتاد دورازجون 

نه هیچ اتفاقی نیافتاد اصلا تو دستگاه هم نرفت فقط 24ساعت برای زردی تو دستگاه بود سابقه زایمان زود راس هم داشتم بچه اولم8ماهه بدنیا اومد

نه هیچ اتفاقی نیافتاد اصلا تو دستگاه هم نرفت فقط 24ساعت برای زردی تو دستگاه بود سابقه زایمان زود راس ...

خداحفظش کنه عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
2740
هفته ۷  یا ۸ رو بفرست بگم

عزیزم برای خودم نیست روم نمیشه به دوستمم بگم 

تشخیص جنسیت از این ناحیه اخه؟ 😂 بسلامتی ایشالا فارغ بشه 

😂راست میگی  از کله نمیشه فهمید 🤪

والا 😂 بعد تو نینی سایت تشخیص جنسیت هم میدن از رو همین 😐

😂😂برای سرگرمی خوبه 😁

الان ملتو گذاشته بودی سرکار ؟ 😂😂

😂نه بابا فردا جواب حدساشون میگم کی درست گفته. 

2706