2733
2734

و‌َچِـہ‌بِسیارگُمراهـانے . .
ڪِہ‌بـادیدَنِ‌گُنبَدِحُسِـین؏💔 
هِـدایَت‌شُـدَنـد..!(:"

صلَّی‌اللهُ‌عَلَیکَ‌یَااَبَاعَبدِالله✨🕊

الهے‌به‌اضطراردل‌زینب‌کبری‌سلام‌الله‌علیهاعجل‌لولیک‌الفرج 🤲

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستم‌نمےࢪسد بہ‌تماشآۍڪࢪبلا... بابغض‌بہ‌ࢪوۍ‌ عڪسِ‌حـࢪم  دست‌می‌ڪشم(:"💔... !

ان‌شاءالله قسمت شه کربلا بریم🤲🤲❤️❤️

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚

+بہ‌قو‌ل‌سیدرضا‌نریمانے:

دواۍدردم

بزار‌منم‌بیام‌حرم

دورت‌بگردم:)))💔

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
یا امام حسین کمکم کن به آرزوم برسم 

ان‌شاءالله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی عزیزم

اگه من رو با نام کاربریم تو نمازشب هات دعا کن🙏❤️

آقای‌امام‌حسینِ‌عزیز،
شماساکن‌ِهمیشگیِ‌سمت‌چپِ‌
قفسه‌سینہ‌یِ‌تک‌تکِ‌مایی . . :))

الهے‌به‌اضطراردل‌زینب‌کبری‌سلام‌الله‌علیهاعجل‌لولیک‌الفرج 🤲

آقای‌امام‌حسینِ‌عزیز، شماساکن‌ِهمیشگیِ‌سمت‌چپِ‌ قفسه‌سینہ‌یِ‌تک‌تکِ‌مایی . . :)) اله ...

وجودتون باعث برکت در تاپیک شد

و افراد زیادی تو این نصف شبی سلام دادن به آقا امام حسین(ع)

ممنونم ازتون❤️❤️🙏🙏

وجودتون باعث برکت در تاپیک شد و افراد زیادی تو این نصف شبی سلام دادن به آقا امام حسین(ع) ممنونم از ...

عزیزمممم❤ شما آقا رو صدا زدین نگاه کردن هممون بهشتی شدیم💚

2706