2737
2739
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست
پزشکها درامدشون عالیه فقط خب خیلی زمان طول میکشه تا به درامدزایی برسن ولی وقتی برسن دیگه به جای اینک ...

والا بگم‌من‌پرشک نیستم مستقیما.اما هم با شرف دیدم بینشون هم بیشرف.واقعا اونهایی که مردم رو بدرستی راهنمایی و درمان میکنن بخداوندی خدا حقشونه.چونکه کار بسیار سختیه.زحمتها کشیدن.ببین تو رشته هاي پزشکی مدام باید بازآموزی بشی و بروز باشی.هم رقابت ایجاب میکنه هم  لازمه درمانه.شما وقف پزشکی هستی اگر‌میخای موفق باشی و موفقیت بمعنای درمان صحیحه

گفتم کہ میرم براتون تودشویی میترکم بپاشہ توصورتتون🤣

@نی_نی_یار_شب    

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_شب     اومدہ خصوصی تھدیدو فھش کہ بہ نی نی یار میگم لغو کاربریت کنہ۔فھاشی م ...

@نی_نی_یار_شب    

خدا ب داد اطرافیانت برسه چقد دروغ گو عجب ..اگه برات خصوصی پیام دادم تهدید کردم عکس بگیر بفرس اگه راست میگی 

و خدایم کافیست  
2731
نه خانم با شما نبودم.اون کاربر که به من میگه شما مال مردم بالا میکشید ونیز ۱۴۰۰ یه چنین آیدی داره

دقیقا به علت وجود همین ادما من این تاپیکا پست نمیذارم 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
@نی_نی_یار_شب     من ھیچ وقت ھمچین ھرفی نزدم۔اصن این کیہ وچیہ من بخام براش نظرب ...

عزیزم اولین پیامت نوشتی ک امثال شما حق مردمو خوردین 

خب تلاش کردن شماهم بکن 

اینحرفارو نزنید 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
عزیزم چته چرا باهاش اینجور میحرفی این بنده خدا چکار شما داشت گلم زشته

یہ چی گفت۔منم جوابشو با احترام دادم اومدہ توھین میکنہ وبقیہ رو علیہمن کردہ

من اینجا تاحالا بی ادبی نکردم۔ولی صبرم تموم شد۔جواب ھمچین گستاخایی روباید درشانشون داد

وگرنہ  نہ در شان منہ ھم کلام بشم با این۔نہ ھمچین ھرفایی بزنم

من درآمدمو نمیگم البته زیاد نیست زیر خط فقره

لطفا یه مدت از این تاپیکها نزنید بچه ها

اگر هم میخواین اطلاع کسب کنید یه سرچ ساده تو نینی سایت کنید کلیییی از این تاپیکها رو میتونید برای همین امسال ببینید 

2740

من شوهرم ماهی 10 ونیم میگیره. خونه هم از خودمونه شهر کوچکی هم هستیم. ولی زندگی بخورو نمیری داریم. نه مسافرت نه تفریح.. بعد من موندم با 5 یا6 تومن حقوق چجوری انقد زندگیای خوبی دارن. همه چیزشون هم سرجاشه.. یعنی مشکل از مدیریت ما هستش؟ 

و خدایی که برایم کافیست
خانمای مقتصد و مدیررر تاپیک 🤩💰💰💰اگه دنبال کلی ایده ناب و راهکار خفنید برا پس انداز حتما حتما یه ...

خدا خیرت بده اسی جون تاپیکتو خوندم چقدر عالیه 🙏❤

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 

چراازین تاپیکا میزنین ک دعوا بشه😕

اون کاربر گیس_فلفل حرف دلمو زد گفته بود اگه با مهربونی کامنت بذاری برام منم 4برابر مهربونتر جوابتو میدم اگه بد جواب بدی منم4برابر بدتر جوابتو میدم😎
کار خونگی سراغ ندارید؟ ،مثل تایپ و اینجور چیزا؟ 

سایت ایراپیشه 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2706