2737
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست
وای ایسان جان بخدا حالم بد شد الان حال زری بده کاش میومد سایت حداقل اینطوری ارومش میکردیم ببین عزیزم ...

امروز تاپیک میزنم‌حتما

اصلن ی جوری حالم‌خرابه ک نگو

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدایی کسیکه ۷۰ میلیون درآمد داره 😅 تو نی نی سایت چیکار داره😅 میره تفریح ‌.....‌‌ پاساژ گردی.‌‌‌‌ ...

شاید خدا داده من کسی رو میشناسم شغل نداشته وتو خونه ۲۰متری زندگی میکرد الان ماهی ۱۰۰تومن درآمد داره

2740
اونایی که شوهراشون پزشک و خلبان و مهندس نفت هست  بدویین بیاین 😁😁

دوست عزیز همه که دروغ نمیگن.همه هم بی سواد نیستن.من و همسرم جفتمون دکتریم.درامدمونم بد نیست و کلی تلاش و شب نخوابی و تو سرما و گرما سر کار رفتن و ... .خودم دو جا کار میکنم.

بخاطر همینکه اگه بگم یه عده میان میگن درامدتو دروغ میگی من نمیگم.

بچه ها من خیاطم و تازه یه پیج زدم، لباس هامو با قیمت پایین میذارم، برای عید هم یه عالمه تاپ و دامن و ...

من فالو کردم الان عزیزم

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است
2706