2733
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120267 بازدید | 1097 پست
دقیقا موافقم. منم همسرم 20 به بالا میگیره ولی مستاجرم خیلی عادی زندگی می‌کنیم. فقط میتونم بچه هارو ب ...

من باهات موافقم، حالا ما خداروشکر خونه و ماشین داریم، ولی خرجمون خیی بالاست، بعد ۵ تا وام ۵۰ تومنی بگیری باید ماهی باید ۷ تومن قسطشو بدی، بقیش خوردو خوراکو پول مهد بچه و خرج دانشگاه و باشگاهو اینا هیچیش نمیمونه، با اون ۲۵۰ تومن وام تازه میشه یه ۲۰۶ خرید ... خدایا چقدر پولمون بی ارزش شده ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

املاکی داره و توکار ساخت و سازه (شوهرم‌نیست دوست پسریه ک قصد ازدواج داریم ولی خانوادم مخالفن) حقوقش ...

همین که اومدی تو تاپیک حقوق!!!! شوهر!!! بعد نه شوهر داری و نه حقوقش رو میگی کفایت میکنه!  

یدفه یه تومن یه دفعه پنجاه تومن اصلا کارش معلوم نمیکنه ازاده

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2728
خودم ۲۰ همسرم ۴۰ البته سال بعد بالای صد میرسه.. ولی پولدار نیستیم. چون تازه به این درآمد رسیدیم و ...

شغلتون چیه؟

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
ببین الان من آدمای دور و اطرافم با اکثریت متفاوتن ۲ تا دوست دارم که هر ۲ تا پدرشون کارخونه داره ، پ ...

وااای خدااااا😂😂😂😂😂😂 بابای دوستت کارخونه داره چه ربطی به تو داره؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍

خودم ۱۵ الی ۱۶ 

همسرم نمیگه ولی بالای ۲۰ 

هر دو مهندس نفتیم

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2740
آفرین به هوش و ذکاوتت 👏👏👏❤ منم این کاربرو زمانیکه توتاپیک یکی از بچها  سفره یلدا گذا ...

اره ديگه ادم كم كم بايد ماهي٥٠داشته باشه كه برا هر مهموني ٨تومن خرج كنه😂

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
شوهرخواهر منم تریلی داره اون هفته80میلیون کار کرده... مدامم سرکاره خونه پیداش نمیشه

اره عزیزم اگه سفت بچسبی به کار تا ماهی 100 تومنم میشه دراری 

ولی من دلم نمیاد از پیشم بره😣😂

خدا حفظشون کنه

مجردم خودم حدودا ۱۳

ک ۶ تومنش میره برا وام

خواستگارم(البتع فعلا ک ظاهرا منتفیع) اونم حدودا ۱۲ البته اون تو مناسبتا زیاد میگیره بنظرم خیلی بیشتر از من میشه ک کلی وام برداشته خونه خریده ۵ تومن خالص براش واریز میشه

...
2706