2733
2734
عنوان

همسادم مجرده واگلی هرشب صدای رابطه از خونش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 20723 بازدید | 194 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگ معلومه ازون همسایه های پر سروصداییا 🤣

حرفتون رو زدید با اینکه قبول نداشتم لایک کردم و به نظرتون احترام گذاشتم

دلیلی نمیبینم توهین کنید

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
در حدی که ساعت سه نصف شب توی خواب سبک بودم بیدار شدم روح و روانم بهم ریخت چون زنه داد میزد اصلا یه و ...

چی میگه فقط داد میزنه؟

🧚🏻‍♀️🪸🪷🪺🧞‍♂️🧘🏼‍♀️🌱👄💄👰‍♀️👠💍🦄🦋🪼🐳🪽🪴🐚🍒🍑🥝🍟🍕🍰🎂🍫🥜🎨🏝️🧸🩵🇱🇷
خب رابطه داشته باشه دیگه اختیار خونه خودشون هم ندارن! به هیچکس مربوط نیست سبک زندگی بقیه چه جوریه ...

نمی شه که هر آدمی راه بندازه تو محوطه آپارتمان و هر شب صدای رابطه اشون بقیه رو اذیت کنه بعد بگن زندگی خودشه!

به نظر من زندگی خودشه و بهتره کسی رو قضاوت نکرد که فلانی داره کار بدی میکنه چون سریع روزگار ما رو تو ...

😐😐😐آدم دوست داره سرشو بکوبه بن جایی با بعضی نظرات

آخه چرا باید من حتی توی بدترین شرایط زندگیم تن به همچین رفتارای خارج عرفی بدم

اینکه شما فکر میکنی ممکنه برات درآینده پیش بیاد دلیل نمیشه برا بقیه این قضیه جا افتاده باشه

فقط اونایی که میگن سبک زندگیش اینه و به خودش مربوطه 😏😏😏

صدای سبک زندگی گوهشو کم کنه تا کسی چیزی نگه 

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

اینکه صداش میاد خیلی بده ولی اصلا باهاش همکلام نشو اگه اتفاقی هم توی راهرو باهاش برخورد کردی سلام نده و بی تفاوت رد شو متاسفانه همسایه مام همینه ولی خب این یه پایه ثابت داره و بیشتر باعث تاسفه که دخترش هم همینطوره و ما ویلایی دوطبقه هستیم اینا طبقه بالای ما هستن و ما تمام وقایع رو متوجه میشیم با عرض معذرت موقعی که اون طرف میاد شوهرم سرکار نمیره و اگه خونه نباشه با مادرم تماس میگیره میاد پیش من و دخترم 

به امید روزای بهتر❤
یعنی چی خانوم این داره زندگی میکنه اونجا ترس واهمه توجونشه ی سرک نکشیم یادگرفتین هر جا تکرار نکنید

والا من با شما حرف نزدم شما با همین رفتارتم فضول بودنتو نشون دادی شاید همسایه نامزد داره دوست پسر داره دلیل بر خراب بودن نیست که ادم با ابرو کسی بازی کنه ترس چی اخع؟ این چرت و پرتا چیه هرکی رابطه داره مجرد تزسناکه😑

به نظر من زندگی خودشه و بهتره کسی رو قضاوت نکرد که فلانی داره کار بدی میکنه چون سریع روزگار ما رو تو ...

قضاوت خیلی فرق داره کافیه شوهرها ما با یکی از اینها بپرن می‌گفتیم اسی برو پارش کن .....چنین خونه هایی که امن بشن مجرد و.متاهل راشون باز میش

تازه قرارداد نوشتیم آخه بعد کجا برم این بره گم شه 

شما نرید یه جوری اونو بیرون کنید...این ادم مجرد پدر و مادر نداره ؟؟؟هرشب با یکی هستش

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2706