2733
2734
عنوان

همسادم مجرده واگلی هرشب صدای رابطه از خونش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 20410 بازدید | 194 پست
کاش معنی به ما ربطی نداره رو میدونستین لااقل!!

اولش هیچ توضیحی از مزاحمت ساعت سه صبح و 11 شب ندادن!

فکر نمیکنم توانایی علم غیب داشته باشم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هرشب برنامه داره اگه نه بیخیال شو

هر روز هفته نیست که یا مهمونی میگیره یا گورشو گم کرده یا مرد میاره همیشه این برنامشه

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾
اولش هیچ توضیحی از مزاحمت ساعت سه صبح و 11 شب ندادن! فکر نمیکنم توانایی علم غیب داشته باشم 

ربطی به ساعت نداره! اگه همسایه شما صدای ضبطش همیشه بالا باشه جلوی خونش همیشه کثیف باشه یا زباله هاشو ول کنه توی راهرو بازم میگید خونه خودشه؟؟بچه این خانوم ممکنه بلوغ زود رس بگیره و همچنان زندگی اون خانوم به خودش مربوطه؟؟ یه جمله فقط یاد گرفتین همه جا به کار میبرین 😊

میدونم خیلی حق میگم ولی لطف کن لایک نکن داداچ😬
2731
ربطی به ساعت نداره! اگه همسایه شما صدای ضبطش همیشه بالا باشه جلوی خونش همیشه کثیف باشه یا زباله هاشو ...

شما میای بقیه مسائل رو با چیزای دیگه مقایسه میکنی

زباله گذاشتن و مهمونی گرفتن بیش از اندازه،اشتباهه و منم خوشم نمیاد

اما مشکل این خانم بدون توجه به ساعتی که میگن از نظر من مشکلی نداره 

اگر از نظر شما مشکل داره خب خیلیم خوب 

دلیلی نداره همه دیدگاه ها مثل هم باشه 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

عزیزم بیخیال اولا ۴دیواری اختیاری ولی اگه صداش زیاد کاغذ بنویس بنداز که صداتون اذیتم میگنه مراعات کن همین 

نه اینکه بگی کی میاد کی نمیاد

خدا خودش هدایتش کنه 

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2740
چرا انقدر راحت درمورد طرز فکر کسی که نمیشناسید نظر میدید و با اطرافیان خودتون مقایسش میکنید😐 یعنی ...

عزیزم از مردای جامعه نتیجه گیری کرردم 

مهم دله،وگرنه چشم هرروزیه بهترشومیبینه
افرین سرتو با نهایت قدرت بکوب به یه جایی

آره خب ما باید بریم بمیریم که انقدر بیچاره ایم که یکی مثل تو میاد برامون نظر میده

سایتو یه مشت بچه گرفته

توی رل بازیشون موندن اونوقت میخوان راجب شرایط جامعه هم نظر بدن اول بزار به سن قانونی برسی اونوقت شاید بهتر بتونی از نظرت دفاع کنی

یعنی چی خانوم این داره زندگی میکنه اونجا ترس واهمه توجونشه ی سرک نکشیم یادگرفتین هر جا تکرار نکنید

عزیزم اینجورادما بهشون برمیخوره فکر کن شوهرش خونه نبودیکی ازمردارو بفرسته اونجا چقدبدمیشه

شما میای بقیه مسائل رو با چیزای دیگه مقایسه میکنی زباله گذاشتن و مهمونی گرفتن بیش از اندازه،اشتباهه ...

وواقعا ناراحت نمی شی همسرت صدای سک س ی خانوم بشنوع یا بجه ت؟؟؟خودت روانت بهم نمی زیزه؟؟

2706