2752
2734
عنوان

همسادم مجرده واگلی هرشب صدای رابطه از خونش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 20728 بازدید | 194 پست

به شوهرت نگو یه وقت کم کم بره سمتش

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
یکی از فرهنگ اپارتمان نشینی دخالت نکردن هم هست  

عزیزم دخالت نکردن و جمله به من چه وقتی کاربرد داره که کارت باعث ازار دیگری نشه....ن وقتی صداش باعث ازاره و اذیته 😊😊

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مام همچین موردی داشتیم استشهاد جمع کردن اهالی ساختمون خانمه رو بیرون کردن

آخه اینجا صاحب درست و درمونی نداره همسایه هام ادعای روشنفکری دارن

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

وقتی اسمش میشه دخالت که آزاری واسه بقیه نداشته باشه، فکن همسایه بیاد نصف شبی بپره یا آهنگ با صدای بلند گوش بده، همسایه اسی ام داره با سروصدا باعث آزار میشه. ضمن اینکه خیلی بی حیاییه که صداتو بندازی تو سرت تا همه بفهمن در چه حالی

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

به نظرم بگو

ما تو کوچمون ی خونه تیمی بود همه کار میکردن

چون از اشنا و اقوام بود هیچی نگفتیم که ما رو مفتش حساب نکن

۲هفتست متوحه شدیم یکی از خونه‌های بی صاحب که صاخبش ایران نیست شده پاتوق موادیا و معتادا

حتما بگو

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

چقد مگه صدا می کنه؟

فقط آه و نالس یا حرف بدی میزنه؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

به نظر من زندگی خودشه و بهتره کسی رو قضاوت نکرد که فلانی داره کار بدی میکنه چون سریع روزگار ما رو تو همون شرایط قرار میده که بفهمیم اگه ما هم زندگی اون شخص رو داشتیم مثل همون زندگی میکردیم🚶🏻‍♀️

اینا که میگی کلا ربطی نداره ها..اپارتمان خیلی مساعل به واحدهای کناری وروبروییت مرتبطه،مثلا من یه پسر ده ساله دارم اگر شبی این صداها روبشنوه باخودم بگم بزار دخالت نکنم به منچه؟؟نخیر من سفت وسخت تذکر میدم که روح وروان پسر کوچیکم به لجن کشیده نشه وتواین سن کنجکاو نشه.همبنطور برادرم ۱۷سالشه شایدیه شب مهمون خونم بود 

برای اینکه خدا صلاح بدونه و خواهرم حاجت روا بشه یه صلوات میفرستی؟؟؟خداهر چی میخوای بهت بده
عزیزم دخالت نکردن و جمله به من چه وقتی کاربرو داره که کارت باعث ازار دیگری نشه....ن وقتی صداش باعث ا ...

من صدای این میاد روح و روانم بهم میریزه کلا بچمو توی حال میخوابونم 

گوه میخوره شوهرم کاری کنه پدرشو درمیارم  فکر نکنم با شوهرم روهم بریزه والا حداقل به خاطر آبروی ...

حتی اگه کاری نکنه و پاش نلغزه درستش اینه که توی همچین شرایطی نباشی و فکری به حال این موضوع کنی نمیشه باهاش کنار اومد

قشنگ معلومه ازون همسایه های پر سروصداییا 🤣

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
مگه صدا درچه حد؟ هرزه ها چقدر اذیت مشن مگه؟

در حدی که ساعت سه نصف شب توی خواب سبک بودم بیدار شدم روح و روانم بهم ریخت چون زنه داد میزد اصلا یه وضعی این هم فهنیده ما ساکتیم و نمیگیم راحت خودشو ول کرده 

2706