2733
2734
عنوان

همسادم مجرده واگلی هرشب صدای رابطه از خونش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 20663 بازدید | 194 پست
حالااگه مرد بود شوهرت جرش میداد زنه میگه ولش کن ،خداهمه هرزه هارو ذلیل کنه

چرا انقدر راحت درمورد طرز فکر کسی که نمیشناسید نظر میدید و با اطرافیان خودتون مقایسش میکنید😐

یعنی چی اگر مرد بود نابودش میکرد 

اما زن هست بیخیاله

اخه انقدر راحتتتتت چه جوری نتیجه گیری میکنید

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی خودشه و قطعا به خودشم مربوطه تازه اجارم نیس فقط به خاطر سر و صدا بهش تذکر بدیر

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
این دیگه خیلی مشخصه چون همه جا ساکت باشه وشب،راحت فرقش مشخصه

من به شخصه اصلا نيمتونم با اطمينان بگم! شايد يك درصد خطا ميكنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
صدای ورزش با صدای رابطه اونم با آدم های ...  فرق داره!!!

من مگه چی گفتم🤐🤐 میگم ینی بعضیا مردم آزارن حالا به هر طریقی، ما تذکرم دادیم ولی فقط یه مدت اهمیت داد

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
حالااگه مرد بود شوهرت جرش میداد زنه میگه ولش کن ،خداهمه هرزه هارو ذلیل کنه

دقیقا مرد بود یه فکر میکرد زنه این راحته 

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾
آپارتمان قضیش با خونه ویلایی فرق داره، باید مراعات همسایه هارو کرد، بهش میگن فرهنگ آپارتمان نشینی

یکی از فرهنگ اپارتمان نشینی دخالت نکردن هم هست 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

حالم بدشد خدایاااا جامعه رو کثافط برداشته...

لایک نکن.      لا لایک.       لایک المه.     dont.like     به سه زبان گفتم باز میای لایک میکنی بشررر؟؟                                                                                           اشتیاقی که دیدار تو دارد دل من،  دل من داندو، من دانم و ،دل داندو، من💜                                            خاک من گل شود و، گل شکفد از گل من، تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من😍💜
2706