2733
2739
عنوان

دیشب با شوهرم دعوام شد سر هدیه ندادن و تبریک نگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 91 پست

ولی از حق نگذریم ما زنا گند همه چیز و دراوردیم این چند روز چقد تایپیک دعواسر کادو روز زن خوندیم خوش باشید فکر این چیزارو نکنید زندگیتونو الکی زهر مار نکنید  

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

من یکی دو هفته قبل روز زن خرید کردم شوهرمم رفته بود شیراز واسم پالتو و شلوار و... خریده بود خودم نخواستم روز زن دیگه برام چیزی بگیره یه ماه دیگه دوباره خرید عید هستش یه شاخه گل برام گرفت پسرامم با کمک پدرشون کیک خریدن و همین که اخلاق و رفتارشون خوب باشه به همدیگه احترام بزارن برام کافیه چرا الکی دعوا کنم بگم روز زن کادو نگرفتم شاید در توانش نبوده اگه اینطوری باشه مواقعی که سر خود بدون مناسبت برام چیزی میگیره باید دعواش کنم که چرا بدون مناسبت خرید کردی پس به پاس تموم لحظات خوش و بی دلیل وبدون اینکه من بخوام یا بدونم برام خرید کرده این روز رو هم که خرید نکرده به روش نمیارم همون شاخه گل ارزشش برام اندازه ی دنیاس. و البته من خودم نخواستم که بخره و این روزم برام مهم نیست هر وقت آدم دلش خوش باشه هم روز زنه هم عیدش وهم تولدش.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم جنبه عید ندارن به نظرم همیشه شهادت باشه بهتره حداقل زندگی ها بهم‌نمیخوره کاش میتونستم روز زن و ...

نه چرا پاک بشه رفتارهای غلط مردا باید اصلاح بشه.بزار اینجا هر کی هر چی میخواد بگه نهایت از تاپیکی که خوظم نمیاد ورود نمیکنم .

2728
ای خواهر بلاخره هر تغییر مثبتی ی اذیت ازارایی داره ،باید بفهمن زن ارزش داره باید احترام بذارن ...بای ...

اره درست میگی

خب همسر من اهل کادو دادن نیست

ولی خیلی بهم احترام میزاره و کمکم میکنه تو کارای خونه، 

کلا از هیچ لحاظ کم نمیزاره

منم کادو نخریدنش و گذاشتم پای این اخلاقاش

خب بعضی وقتا باید همه ی شرایطشو بسنجیم

دخترم زندگیمه♥🌈 دکتر انوشه راست میگه که :"گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی"با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟!

حالا من با استوری گذاشتن کاری ندارم غلط یا درست.ولی شوهرت حرف مفت میزنه بگو تنها دلیلش اینه ک برات ارزش قاعل نیست سالی یبار غافلگیرت کنه.توجیحش کن بش بگو دلخوشی ادم همینچیزاست.توام بر روز مرد و تولد اینا کم نزار

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2740
این داستان هدیه روز زن هنوز تموم نشده یعنی بازم دعواها ادامه داره    

تا ولنتاین ادامه میدن دیگ ولنتاین میره مرحله بعد دعواها میشه سرولنتاین

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
منم هر کسی داره استوری میکنه همه میگن چقدر عقده ای هست و کمبود داره

دقیقا..

کسی اگه رگ و ریشه داشته باشه  و عقده نداشته باشه همچین کارای خزی نمیکنه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
برات درخواست دوستی بدم یه ماجرای تعریف کنم از استوری گذاشتن

باشه عزیزم...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ای کاش خود طرف هم می‌فهمید همه پشتش میگن عقده ای بازی در میاره

آره کاش یکی بهش میگفت دیگه خز شده اینکارا

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706