2737
2739

همه فامیلا تو واتساپ اینستا استوری زدن خانومم روزت مبارک و ...‌ و کادوهاشون من چند دوز منتظر ی تبریک ساده بودم اما هیچی نگفت هیچیم نداد دیشب به روش اوردم گفتم همه واس خانوماشون هم تبریک گفتن هم کادو دادن مگ من چیم کمتره از اونا تو طوری رفتار کردی انگار اصلا وجود ندارم

گفت تو دیدی من واسه مامانم استوری بزارم؟؟؟گفتم ن چ ربطی داشت

گفت خب این یعنی مادر اونا ی چیش از مادر من بهتره؟؟؟گف این دلیل نمیشه من هر وقت برا مامانم گذاشتم برا توم میزارم بنظر من خیلی مزخرفه ی روزو مشخص کنی به عنوان روز زن ؛مادر و زن اونقد خوبن ک کل روزا مال اوناس ن فقط ی روز ولی من هنوز ناراحتمممم

این مناسبت ها یه قدردانی هم کافیه براش 

چرا شما منتظر کادو هستید

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

این داستان هدیه روز زن هنوز تموم نشده

یعنی بازم دعواها ادامه داره  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
2706