2737
2734
عنوان

چراااااا واقعا چراااااا؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع واقعا  دوستش داشتم اونم دوستم داشت  خوشش نمیومد بدون اجازش برم بیرون و منم ازش همین ان ...

چی بگم قابل هضم نیست برام 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2728
عزیزم مدل زندگی هرکس یجوره و بخودشون مربوطه چون آسیبی به کسی نمیزنه😐😊 کسی که قصد ازدواج داره با د ...

من نگفتم اطلاع گفتم اجازه 

تو متن و عنوان مشخصه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ما اطلاع نمیدیم 

در کل هر رابطه متفاوته و‌نمیشه یه نسخه پیچید

شاید با دوستت هم حرف بزنی بگه "وآای دریا خانم با شوهرش فلان‌جوره و فلان کارو‌براش میکنه، و من اگه بمیرم هم‌قبول نمیکنم این کارو‌و‌طلاق میگیرم"

من نگفتم اطلاع گفتم اجازه  تو متن و عنوان مشخصه

چه اطلاع چه اجازه چه هرچی !!!!هرکی زندگیش یه مدله دیگه😐مسخره کردن کار خوبی نیس😊

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2740
چی بگم قابل هضم نیست برام 

شاید عشقو تجربه نکردی و نمیدونی  دیدن ناراحتی عشقت چقدر سخته و حاضری هرکاری بکنی ناراحتیشو نبینی حالا مثلا یه اطلاع بهش بدی چی ازت کم میشه بعدشم دوست پسر معمولی ک ن.ولی دوست پسری ک باهاش قصد ازدواج داری صدردصد فرق داره و مث شوهر ادم میمونه و من حتی دوست پسرم بهش جرات نداشتم بگم رل ناراحت میشد میگف من روت غیرت دارم. زنمی  نگو رل بگو شوهر  شاید از نظر تو ک عشقو و تجربه نکرده باشی خنده دار باشه همینحوری ک برای خود منم قبل از اشنایی با شوهرم اینا خنده دار بود و خودمو در اختیار یه مرد قرار نمیدادم و اختیارم دست خودم بود

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝
در کل هر رابطه متفاوته و‌نمیشه یه نسخه پیچید شاید با دوستت هم حرف بزنی بگه "وآای دریا خانم با شوهرش ...

میگم دوست پسرش اجازه میده نه شوهرش که 

چه اطلاع چه اجازه چه هرچی !!!!هرکی زندگیش یه مدله دیگه😐مسخره کردن کار خوبی نیس😊

برا من خنده داره 

خرجتو یکی دیگه میده 

یکی دیگه به دنیا آوردتش 

بعد دوست پسرش تعیین میکنه خونه دوستش بره یا نه😂😂😂

شاید عشقو تجربه نکردی و نمیدونی  دیدن ناراحتی عشقت چقدر سخته و حاضری هرکاری بکنی ناراحتیشو نبین ...

من به شوهرمم اطلاع نمیدم 

شبا تعریف میکنم تو طول روز کجا رفتم ولی اینکه قبلش زنگ بزنم بگم نه اصلا 

تازه اونجا ک طرف نمیزاره دختره با خانوادش بره بیرون خنده دار ترم هست

یاخدااااا😂😂😂😂😂😂

خدایا منو انگور کن

من بهش خبر میدم اجازه نه😂

البته جایی ک فک کنم حساسه و خوشش نیاد اجازه میگیرم 

مال من دوست پسر نیست ی عمریه عشق و عمر و نامزدمه

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2706