2703
2553

این واقعا قیافه منه 

لامصب من از شوهرمم اجازه نمیگیرم دوست پسر اخه😐😑

چون امروز این موضوع رو به چشم دیدم خواستم بگم واقعا وجود دارن

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ارع من خودم‌اجازه میگرفتم ازش چون قصدمون ازدواج بود

اه اه واقعا 

مگه خودت اختیار نداری 

این چه کاریه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2714

وای عالی بود  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
اه اه واقعا  مگه خودت اختیار نداری  این چه کاریه

ارع واقعا  دوستش داشتم اونم دوستم داشت  خوشش نمیومد بدون اجازش برم بیرون و منم ازش همین انتظارو داشتم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

عزیزم مدل زندگی هرکس یجوره و بخودشون مربوطه چون آسیبی به کسی نمیزنه😐😊

کسی که قصد ازدواج داره با دوس پسر معمولی فرق داره اجازه گرفتن نه ولی اطلاع دادن خوبه 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
من اجازه نمیگرفتم، ولی هم من هم شوهرم همیشه میخواییم جایی بریم به هم‌اطلاع میدیم

ما اطلاع نمیدیم 

2706