2733
2739
عنوان

کیا دو تا بچه دارن که یکیش نوزاده

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 31 پست

خداوکیلی ماشالا دارید 

من یه پسر دوسال و ۳ ماهه دارم یعنی برسم اخر شب یه برس بکشم به موهام 

چجوزی 

اصلا فکر دومی نیستم تو این حال

هنوز نه از شیر گرفتمش نه از پوشک

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

من پسرم اولی دخارم یسال و نیم وقتی پسرم درس میهونه و میندیسه میاد پاشو میزاره همونجایی که نوک مداد مینویسه یا لگد میزنه به کتاباش یا میکه منمباید بنویسم فق  ط لجبازی بعد عاشق داداشش هم هست خانم😖  

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره سخته من کمک ندارم هفته ای یبار مامانم نصف روز بیاد شوهرمم ساعت ۳ ولی دانشگاهم داره الان حالا تعط ...

من همسرم هفت هشت ميان

مادرمم به رحمت خدا رفتن من باردار بودم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
وااای خدا ترسیدم پسرم چهار سالشه دومی دوماه دیگه دنیا میاد خدا ب دادم برسه الان خیلی همه چی خوبو رو ...

اره قاط میزنه پسرت 

پسر من اروم بود یکی دیگه شده 

حساس زود رنج قاطی

بعدم خودت وقت کم میاری ولی خدا توان میده از حاملگی بهتره

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
من همسرم هفت هشت ميان مادرمم به رحمت خدا رفتن من باردار بودم

روحشون شاد خدا توان میده

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
من یک عدد سه ساله دارم که اگه کسی حرف یکی دیگه رو بزنه تشنج میکنم

بچه من اروم بود اخه

2738
بنده مادر یک فرزند ۱۵ ماهه و یک‌نوزادم که سه هفته دیگه بدنیا میاد😐😁سختیشو ندیدم هنوز

شما که دیگه نگم برات

خداوکیلی ماشالا دارید  من یه پسر دوسال و ۳ ماهه دارم یعنی برسم اخر شب یه برس بکشم به موهام&nbs ...

خب زوده مال شما سه سالش شد بهش فکر کن اگر ارروم بود البته

دختر من کلاس چهارمه

پسرم ۲ سالشه

دخترم صبحها کلاس داره میره تو اتاق در خودشو از داخل قفل میکنه پسرم ۲۰ بار میره در و لگد میزنه ولی دخترم در رو باز نمیکنه،پسرم هم گریه و زاری

برنامه داریم هرروز

بعد یک سری از مامان ها معلم هم شدند توی خونه 

عزیزم همیشه هله هوله های مقوی داشته باشه واسه پسر چهار سالت مغزها بستنی سنتی لواشک خونگی میوه خشک شده وقتی میخواهی بچه شیر بدی یک کاسه پر بذار پیشت هر وقت اومد بهش بده 

2706