2726
عنوان

کیا دو تا بچه دارن که یکیش نوزاده

337 بازدید | 31 پست

بچه ها از مشقاتتون بگید وقت میکنید به همه چی

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

من یک عدد سه ساله دارم که اگه کسی حرف یکی دیگه رو بزنه تشنج میکنم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پسرم ۲سال و ۴ماه دخترمم تقریبا ۲ ماهشه . سرویس شدم خدایی .... تک و توک به کارام میرسم الویتم اولم بچه هان بعد اگه وقت کنم کارای خونه و ...

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من

يك اولي

يك هشت ماهه.

سخته شرايط برام ..بك مدت پرستار داشتم

الانم توي فكرم باز بگيرم

بعني از صبح فقط در حال دوئيدن هستم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من يك اولي يك هشت ماهه. سخته شرايط برام ..بك مدت پرستار داشتم الانم توي فكرم باز بگيرم بعني از ...

منم همش بدو بدوم الان وقت نکردم نماز ظهر بخونم

طفلکی پسر ۴ سالم هی میگفت گرسنهمه باید شیر نوزادم میدادم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
من پسرم ۲سال و ۴ماه دخترمم تقریبا ۲ ماهشه . سرویس شدم خدایی .... تک و توک به کارام میرسم الویتم اولم ...

منم همینم خونه م گند زده بیخیال ولی اخه وقت نمیکنم یه نماز بخونم خداروشکر البته ولی گفتم درددل کنیم

منم همش بدو بدوم الان وقت نکردم نماز ظهر بخونم طفلکی پسر ۴ سالم هی میگفت گرسنهمه باید شیر نوزادم می ...

بايد كمكي بگيريم.

من اوليم مستقله خدارشكو مشكلي با اون ندارم.

ولي بلاخره دوتا بچه وو بايد هندل كرد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من که یه پسر پنج ساله دارم الان هم مجدد باردارم همش نیازمند کمک از دیگرانم 😥خدا رحم کنه

منم همین بودم 

من پارسال زایمان کردم دخترمم دوسالش بود دهانم پاره شد  الانم به کارام نمیرسم همش باهم دعوا دار ...

ای وای دعواشون فقط 

بايد كمكي بگيريم. من اوليم مستقله خدارشكو مشكلي با اون ندارم. ولي بلاخره دوتا بچه وو بايد هندل كرد

اره سخته من کمک ندارم هفته ای یبار مامانم نصف روز بیاد شوهرمم ساعت ۳ ولی دانشگاهم داره الان حالا تعطیلی بین امتحانه

2706