2733
2739
ربطی،نداره اونیم ک پول داره نخره چرا نخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوهر من خیلی پولدار ولی خسیس بود   ...

یعنی فقط بخاطر خساستش داری جدا میشی

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.

یعنی انقدر کادو مهمه🤐من ک شوهر برام دوتا گل و پول داد  فقط عکس هنری از یکی از گلا گرفتم و اسمی از شوهر نبردم 😁 اما اگه نمیگرف مهم نبود همین ک به یادم باشه تبریک بگه کافیه

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینی عزیزم خودت داری میگی تو برات سفر رفتن مهم هست و اون به این علاقت احترام میذاره و حمایتت میکن ...

بابا من دارم میکم برای کادو آخه چرا باید کشته و زخمی بدین 

مگه چیه حالا یه روسری یا یه بلیز

من اصلا خوشم نمیومد شوهرم برام کادو بخره چون اصلا سلیقمو نمیدونه کادو چند باری سال‌های قبل برام خرید که یه بارم استفاده نکردم 

ولی اینا به خاطر طلا و کادو دارن خودکشی میکنن 🤣

من خییییلی زود ازدواج کردم الان ده ساله ازدواج کردیم. فقط امسال کادو روز زن گرفتم هیچ سالی برای من نخریده فقط مامانامون اما من اصلا به روشم نیاوردم چه برسه داد و بیداد مگه عقده کادو دارم. جمع نبند

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2731
نی نی سایت شده سایت حمایت از موجودات نر چه خبرتونه بابا همه خاننا که کادو نگرفتن حق دارن تمام.خودتون ...

دقیقا آدم یاد زنهای قدیم میفته که پسری بودن یه خاله ذاشت مامانم در هر صورت طرفدار مردها و پسرها بود اینا از همون قماشن. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

دلشون میخواد و از شوهرشون توقع دارن 

شما چرا گارد میگیری

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

وای دقیقا بخدا یه روز زن بود تموم شد هزار تا تاپیک زدن با شوهرم دعوا کردم

خب اخه چه اهمیتی داره؟؟ همین که به یادتونن یه دنیا ارزش داره، یه گل با یه پیام تبریک خیلیم عالیه حتما که نباید کادو باشه

تو که اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                 میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی    خدایا شکرت نی نی رو سالم برسون بغلم 
یعنی فقط بخاطر خساستش داری جدا میشی

خساست

فحاش

دست بزن شدید

تایپکام هس

اینک میگی فقط بخاطر،خساست چیزکمیم نیس

فک کن برا تولدتو ی کتونی بگیره ۲۰۰

ولی همون فرداش برا خاهراش تا دوتومن خرج کنه

اونم بی مناسبت!!!!!!!!!!!

ی عده زنو ازخودشون نمیدونن

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

استارتر من دلم نمیخواد کسیو برنجونم اما ادما با رفتارشون ارزششونو میخرن تاپیک زدی حمله کردی به همه اونی که سن کم ازدواج کرده یا اونی که محبت طلبه و هدیه درخواست کرده  ایناش به کنار اومدی با دروغ خودتو توجیه کنی قبل زدن این تاپیکا یه نگاه به تاپیکای خودت بنداز همش از بی پولی و شوهرت نالیدی و حسودیت شده به جاریات بخاطر پول  

واقعا جرا یه چیزی یاد میگیرین طوطی وار تاپیک میزنین؟ 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

کادو بهونه اس

یعنی من به یادت بودم

چطوره یادشون نمیره برای ننشون بخرن

برای ما یادشون میره 

جالبه

من اولین سالی که ازدواج کردم رفتیم برای مادرش کادو گرفتیم و دادیم بهش

تا آخر شب منتظر موندم هیچی نگفت

بعد مادرش گفت برا تو چی گرفته گفتم هیچی

همچین لبخند خوشحالی زد که دیدی منو بیشتر دوست داره هااااااااااااا

همش همینه

درحالیکه من همش به یادشم و هدیه اختصاصی میگیرم ولی او ننه 

اگه یادش باشه میره یه چیز تزیینی برای بوفه و خونه میگیره 

ادم اینقدر تباه 

کادو تولد و سالگرد ازدواج و..که اصلا یادش نیست

انسان به محبت زندس

شما هم اگه حنجرتو واسه حقوق زنان پاره میکردی نه حقوق نران الان وضعیت بهتری داشتیم😏

من خودمم مخالف این چیزام ولی وقتی همه ازدواج معاملس که بیشترشم به نفع مرده چرا فقط این ورو می‌بینید کسی که کلفت و برده میخواد بایدم خرجش کنه هر موقع همه حقوق برابر شد این چیزا رو بگو هر چند با این وجود که حقوق مردها بیشتره باز هم زنها کادو رو میخرن ولی روز مرد شما قدرت تکلمت رو از دست میدی چون گویا تخصصت فقط همجنس ستیزیه

2706