2737
2739

پس باید ۴سالت باشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متولد ۸۹ هستی که . ۱۱ سالته.

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728
2738
خب کاربری جدید میزنم خسته نباشی😂

فک می‌کنی برای ما مشکلی پیش نیاد؟!

خودت ضربه عضو شدن اینجا رو میخوری

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
فک می‌کنی برای ما مشکلی پیش نیاد؟! خودت ضربه عضو شدن اینجا رو میخوری

نه ضربه ای نمیخورم یه بار ثبت نام کردم خوشم نیومد رفتم الان باز تازه وارد شدم چون بعد امتحانات بود الان باز امروز اخرین روزه این شمایید که با محدود کردن بچه هاتون اجازه نمیدید خودشون تصمیم عاقلانه رو بگیرن که کجا به سنشون میخوره به جای این افکار 

خب اینجا سایت کمک برای بارداریه به سن منم نمیخوره اما اینجا به درد شما میخوره که کمی رفتار صحیح با کودکان رو اموزش ببینید به جای صحبت کردن راجع به جاری هاتون

تا انشالله بچه های عقده ای و بی تربیت بیشتری به جهان اضافه نشه

2706