2733
2734
عنوان

خانم هایی ک لیرز موهای زائد کردن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 52 پست
اهااا دوست عزیز اگر خاستی بری حتما قبلش تحقیق کن درمورد جایی که میری و دستگاهی که میخای باهاش لیزر ر ...

من ی جلسه رقتم کل بدن۶۵۰گف اسم دستگاه نمیدونم بایدبزنگم بپرسم

حتی اکه دیگه موهم نداشتم بایدبرم هشت جلسه برم واینکه بد هشت جلسه چندوقت ب چند وقت بایدبرم،موهای روی ...

بله باید بری

اره خب پرز باشه نمیزنن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازت استارتر.

عزیزان لطفا برا آبجیم دعا بخونین حالش خوب شه بیهوشه سطح هوشیاریش سه و نیمه شمارو بخدا براش دعا بخونین حالم خیلی بده الهی هرچی از خدا میخوایین بهتون بده الهی دلتون شادشه الهی شادیاتون بی پایان شن الهی عزیزانتون سلامت و باشن.

هرکی دعا خوند لطفا لایکم کنه

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
2731
پوست صورت تیره نمیشه؟؟؟

نه من که انجام دادم تیره نشد

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
چی هس؟؟؟

دستگاه لیزر پلاتینیوم 

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
2740
عزیزم هرچی موها ضخیم تر باشن راحت تر از بین میرن با لیزر

درسته ولی منظورم اینکه شاید تعداد جلسات بیشتری بخواد

البته حدسه😅

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
با اجازت استارتر. عزیزان لطفا برا آبجیم دعا بخونین حالش خوب شه بیهوشه سطح هوشیاریش سه و نیمه شما ...

عزیزم بهتر شدن آبجیت؟؟؟؟🥺🤍

عزیزم بهتر شدن آبجیت؟؟؟؟🥺🤍

خداروشکر..

هنوز بهوش نیومده ولی دکترش میگ رو به بهبوده..

ان شاالله خوب شه هنوزم دعامون کنین خیلی ممنون عزیزم

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
خداروشکر.. هنوز بهوش نیومده ولی دکترش میگ رو به بهبوده.. ان شاالله خوب شه هنوزم دعامون کنین خیلی م ...

الهی شکرررر 

چشم عزیزم کلی دعاش میکنم

الهی شکرررر  چشم عزیزم کلی دعاش میکنم

خیلی ممنونم عزیزم الهی تمام خواسته هایی ک داری براآورده شن..