2737
2739
عنوان

خانم هایی ک لیرز موهای زائد کردن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو جلسه رفتم واسه صورتم معجزه شد صورتم خیلیییی مو داشت  بعد چون با ژیلت زدم بیشتر شد ترسیدم ...

من اسم دستگاه نکیدونم ینی شما با شمع بیشتر نتیجه کرفتی یالیزر

2731
یا قدت بلنده یا موهات ضخیم تره

عزیزم هرچی موها ضخیم تر باشن راحت تر از بین میرن با لیزر

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
من اسم دستگاه نکیدونم ینی شما با شمع بیشتر نتیجه کرفتی یالیزر

عزیزم من قبلا که صورتمو برمیداشتم با بند خیلیییی زیاد درمیومد ینی امروز اصلاح میکردم فردا جوونه هاش بهم سلام‌صب‌بخیر میدادن

تا اینکه دو جلسه رفتم لیزر بعد اطرافیان گفتن حس میکنیم ج نداده و موهات بیشتر شده ترسیدم نرفتم

بعدش رفتم اطلاح کنم ببینم اصن چجوری درمیاد با شمع اصلاح کردم و واااقعااا کم دراومد

ینی میگم لیزر واقعا تأثیر داره

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
رو موهای نازک رو نمیزنن چون ضخیم میشن بله پوست بعد مدتی ترمیم میشه و تقریبا صاف میشه ۸جلسه رو کامل ...

حتی اکه دیگه موهم نداشتم بایدبرم هشت جلسه برم واینکه بد هشت جلسه چندوقت ب چند وقت بایدبرم،موهای روی بازوم و پشت گردن کمرمو نزد گف پرزه

مگه مدام باید رفت؟؟؟ من فک کردم بعد هشت جلسه دیگه لازم نیس بری

اول 8ماه پشت سرهم باید بری

بعد 40روز بعد از آخرین جلسه

بعد 50 روز بعد و همینطووووررر ادامه پیدا میکنه تا برسه به سالی یکبار

دیگه تا آخرعمر سالی یکبار رو باید بری

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
2740
ینی واقعا مث این خارحیا پاک صاف بدون مو میشه؟

اره عزیزم جلسات و فقط کامل برو و شارژ کن

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
عزیزم من قبلا که صورتمو برمیداشتم با بند خیلیییی زیاد درمیومد ینی امروز اصلاح میکردم فردا جوونه هاش ...

راست شو بخای من خیلی پرموام شوهرمم حسابی حساس این شد ک گفتم برم لیرژ شوهرم گف اگه واقعا بدون مو میشی برو چون هزینه برای من بالاس

راست شو بخای من خیلی پرموام شوهرمم حسابی حساس این شد ک گفتم برم لیرژ شوهرم گف اگه واقعا بدون مو میشی ...

اهااا دوست عزیز اگر خاستی بری حتما قبلش تحقیق کن درمورد جایی که میری و دستگاهی که میخای باهاش لیزر رو انجام بدی

اگر پرمو هستی میتونی از پلاتینیوم استفاده کنی رو پرموها جواب میده هزینشم ماهی 200 تومن هستش☺

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•