2726

خانما یسوال دارم من تازه جلسه اول ک رفتم لیرز کل بدن سوالم اینکه واقعا بد لیرز بدن مث این خارجیا واقعا بدون مو میشه واینکه بعضی قسمتهارو نزد گف اینا پزه واینکه ب من گفته هشت جلسه واقعا هشت جلسه لازمه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله هشت جلسه لازمه

نود درصد موها میریزه 

حتما جلسات شارژم برید

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728

من دو جلسه رفتم واسه صورتم معجزه شد صورتم خیلیییی مو داشت 

بعد چون با ژیلت زدم بیشتر شد ترسیدم دیگه نرفتم

رفتم شمع انداختم باورت نمیشه خیلیییی کم دراومد

دستو پامم همینطور خیلیییی کمم دراومدن ولی کامل ادامه ندادم😢

دستگاهمم پلاتینیوم بود

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     

رو موهای نازک رو نمیزنن چون ضخیم میشن

بله پوست بعد مدتی ترمیم میشه و تقریبا صاف میشه

۸جلسه رو کامل برو حتی ممکنه تا ده جلسه هم بشه ولی کمتر از ۸ نرو که برگشت داره

بعدشم هر چند ماه یاداور برو

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
واقعا؟

مثلا ممکنه سالی دوبار بری که اونم وقتی تک و توک در میاد همه پرز ماننده

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706