2733
2734
منم استراحت مطلقم...خونریزی کردم ...فقط پلوپز و چایساز و بساط ظرف و....رو شوهرم واسم چیده کنارم ک پا ...

عزیزم اره مراقب خودت باش فکر کنم دو هفته جلو تر منی ان شا.. نی نیت سالم بغلش میکنی

عه الان هفت ماهته نمیدونن؟؟من فکرکردم فقط من اینجوریم..خب پس طبیعیع نگم تا اون وقت🤣🤣

از شکمم معلوم نیس یه ذره برامده شده چادر میپوشم مشخص نیس اصلا😂😂😂😂😂

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم اره مراقب خودت باش فکر کنم دو هفته جلو تر منی ان شا.. نی نیت سالم بغلش میکنی

من  امروز دقیق شدم نه هفته و یه روز..ممنون عزیزم..همچنین شما..

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
سونوش کیه؟

هفته شش من شنیدم صدای قلبشو...ولی مهمولا هفته هفت وهشت

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2740
مامان خودم همون روز اول مامان شوهرمم که نمیخواستم بگم ولی شوهرم فضول خونمونه همه چی رو میگه به بقیه ...

وا  مامان شما ادمه مامان اون ادم نیست؟

شوهرت ذوق نداره به خانوادش بگه،؟

من خدا بخواد مادر شم خودم اولین نفر سرسنگین ب مادرشوهرم میگم

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»
چرا استراخت مطلقی

گفتم ک دچا رنونریزی شدم..هماتوم لعتتی بارداری

منم هفت هفتمه و هیچیم از شرایط بارداری نمیدونم و فقط میبینم یکم کمرم درد میگیره دراز میکشم

منم مثه خودتم...همش تو سایتای جوروارجور و اینستا میگردم ک چی بخورم ..چیکرکنم و...

2706