2733
2734

من ک از همه فک و فامیل خودم وشوهرم دورم..به بهانه کمردرد جدی و شدید ک جف خانواده ها دیده بودن وضعمو..گفتم یکی بیاد یه هفته پیشم باشه ک بهشون بگم باردارم..نمیخاستم تلفنی بگم بعد سه سال ناباروری...ک دیک ن مامان خودم ن مادرسوهرم تعارف زد..شوهرمم گف نمیخاد به کسیدبگیم...الانم دوماهم تموم شده هیچکس نمیدونن..چون بدونن هم کاری ازشون برنمیاد..بدونن ندونن فرقی نداره ک..من کذاشتم هروقت دیدمشون بکم...چ یه ماه دیک...چ وقت زایمان دیگ🙄🙄🙄

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
۲۰ هفته ام هست  فقط خانواده خودم و سوهرم میدونیم سه ماهگی به مادرشوهر گفتم

چه مادر و مادرشوهر خوبی ،من الان به مامانم بگم همه خاله و دخترخالم میفهمن به مادرشوهرمینام بگم پدرشوهر تلفن برمیداره همه رو خبر میکنم قشنگ مطمئنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من جواب ازمایش گرفتم جاااار زدم😂البته به فامیلای دور هنوز بااینک اواخر ۶ ماهمه نگفتیم بچه دوممو‌ اح ...

دیگ ب اونا ک نمیخوادشمابگی...بقیه زحمتشو میکشن🙄🙄

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

جواب سوالات سلیقه ایه ولی من درک نمیکنم کسایی رو که وقتی مثال میفهمن طرف تا تستش مثبت شده نیومده به اینا خبر بده و یا کسی حتی تا ماه های آخر حرفی از بارداریش نزده ناراحت میشن رو درک نمیکنم 

2731
اخه یکی بفهمه دیگه بقیه میفهمن دیگه بعد مثلا فامیل دور یعنی چی ما با خاله و دختر خاله و دخترعمو و عم ...

به فامیلای من در حد مادربزرگ و خاله و دایی فامیلای شوهرم فقط پدر مادرش بقیه هیچکدوم نمیدونن ک من ۶ ماهه باردارم تا بدنیااومدنشم نمیگم ولی خب نرمالش اینه بعد سونو انومالی ۱۶ هفته بگی چون دیگ از سلامتیش خیالت راحتم شده

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
من ک از همه فک و فامیل خودم وشوهرم دورم..به بهانه کمردرد جدی و شدید ک جف خانواده ها دیده بودن وضعمو. ...

منم از خانواده خودم و شوهرم دورم نمیتونم غذا درست کنم یکم سرپا میشم کمر درد اینا میشم همش دراز کشیدم منم به کسی نگفتم تا ببینم چی میشه

چه مادر و مادرشوهر خوبی ،من الان به مامانم بگم همه خاله و دخترخالم میفهمن به مادرشوهرمینام بگم پدرشو ...

مثه من🙄🙄یکی از دلایل دیگمم ک نکفتم همینه

2740
دیگ ب اونا ک نمیخوادشمابگی...بقیه زحمتشو میکشن🙄🙄

هیچکس نمیدونه بگه نمیگن خانواده شوهرم فقط پدر مادرش میدونن اوناام تا نگیم نمیگن نمیدونن اصلا فکرشم نمیکنن چون ۸ ماهه ازدواج کردم نزدیک ۷ ماهه باردارم فک میکنن چن سال دیگ بیارم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
منم از خانواده خودم و شوهرم دورم نمیتونم غذا درست کنم یکم سرپا میشم کمر درد اینا میشم همش دراز کشیدم ...

منم استراحت مطلقم...خونریزی کردم ...فقط پلوپز و چایساز و بساط ظرف و....رو شوهرم واسم چیده کنارم ک پاشم غذا درست کنم.. یا گرم کنم...شبا هن میادظرفارو میشوره و غذا درست میکنه...و مرتب میکنه..نزدیک توالتم خوابیدم ک زیاد راه نرم..

به فامیلای من در حد مادربزرگ و خاله و دایی فامیلای شوهرم فقط پدر مادرش بقیه هیچکدوم نمیدونن ک من ۶ م ...

اوه یعنی ده هفته دیگه؟من فکر میکردم اخر دوماه میشه گفت ، من خودمم رازداری یکم سختمه مخصوصا تو موضوعات شاد ولی خوب خیلی خکب رو خودم کار کردم نگم به کسی😁

فهمیدم باردارم هفته ی ۶بودم ب مامانم و خواهرم گفتم و مجبور شدم ب بابامم بگم.دیگه ب کسی نگفتیم.

هفته ی ۱۲اینا به مادرشوهرم گفتم چون مجبور شدم.

هفته ی ۱۷ به خواهربرادر همسرمو خانواده ی مادری خودم.

هفته ی ۲۵اینا به خانواده ی پدریم گفتم

و هنوز ب فکو فامیل چیزی نگفتم.خخخخخ

چه مادر و مادرشوهر خوبی ،من الان به مامانم بگم همه خاله و دخترخالم میفهمن به مادرشوهرمینام بگم پدرشو ...

مامانم خودشم اینجوری بود یعنی تا ۵ ماه به کسی نمیگفت 

مادرشوهرمم چون من و خواهرشوهرم همزمان حامله شدیم میترسه از چشم خوردن و این چیزا

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
هیچکس نمیدونه بگه نمیگن خانواده شوهرم فقط پدر مادرش میدونن اوناام تا نگیم نمیگن نمیدونن اصلا فکرشم ن ...

عه الان هفت ماهته نمیدونن؟؟من فکرکردم فقط من اینجوریم..خب پس طبیعیع نگم تا اون وقت🤣🤣

2706