2733
2734
عنوان

حالم خرابه باهمسرم دعوا کردم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3577 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=223838756]عزیزم اون روباهمه ی بدیهاش دوست دلری ولی خودت روبااین همه فداکاری دوست نداری؟[/QUOTEشاید این حس یشتر یه وابستگی مسخره باشه، دوست دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم، چی غلطه چ درسته، قدم اولم حتما مشاوره هست، کتابای ک شما هم معرفی کردین حتما تهیه میکنم میخونم

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو
[QUOTE=223838756]عزیزم اون روباهمه ی بدیهاش دوست دلری ولی خودت روبااین همه فداکاری دوست نداری؟[/QUOT ...

عزیزم همه ی اون ترسهاتوذهنته توواقعیت انقدراهم طلاق  آبروریزی نیس.البته اصلانیس.توباآدم اشتباهی ازدواج کردی.یابایددرستش کنی یابایدتمومش کنی.

راستی کتاب خودت باش دخترهم فوق العادس.

عزیزم نترس نترس نترس شجاع باش.چه تواین ردگی مشترک چه دردنیای بیرون🥰

2731
کلا اخلاقش چجوری هست بغیر از پاسور بازی و مسابقه 

تا من خوبم اونم خیلی باهام خوبه، مهربونه باهام، هرچی بخام برام تهیه میکنه، اهل کاره، دلسوزه، ولی وای به حال روزی ک من یه اشتباه کوچیک بکنم، یا حرفشو گوش نکنم دنیا رو برام جهنم میکنه،

خداروشکردرموردش شنیدی.بله حتمابخون.کمی ازش دوربمون.

واقعا مرسی از راهنماییت، بهش خیلی احتیاج داشتم، یه کم حال دلمو بهتر کرد

2738
نمیشع از اون مردا نیس، زیاد خودخواه و مغروره

جداشو خلاص شو دوروز دیگه جلو بچت فحش میده کتکتم میزنه ، اگرم شکاکه که تهمتم اضافه کن الیته حتما حتما با یک مشاور خانواده صحبت کن اینا موردای زیادی مثل همسر شما رو دیدن تجربه بیشتری دارن

واقعا مرسی از راهنماییت، بهش خیلی احتیاج داشتم، یه کم حال دلمو بهتر کرد

عزیزدلم خداروشکرحالت بهترشد.توزمانی موفق میشی که روپای خودت وایسی.💪

من هم باهمچین آدمی بودم ۶سال زحمت کشیدم خسته شدم تلاش کردم نشدکه نشد روزای آخرهم میگفت روزاول بهت گفتم من همینم میخوای بمونی بمون میخوای بری برو.

برای خودت تلاش کن نترس دنیابزرگه خداهم خیییییییییلییییییییی بزرگه باخداباش وپادشاهی کن بی خداباش وگدایی(گدایی محبت)کن

هرروزبه خودت بگومن میتونم روپای خودم وایسم.همش تکرارکن.ببین چی میشه🥰

بعنوان یه مرد نظرمو میگم نه حق نداشته چنین رفتاری جلو خانواده ت انجام بده بانو😔😔😔😔😔😔😔😔و حق د ...

خیلی بعدش حرفای بدی بهم زد، خیلی عذابم داد، الان قهره چند بارم معذرت خواهی کردم، ولی اصلا انگار نه انگار، هر وقتم بهش پیام میدم باهام دعوا داره، 

خیلی بعدش حرفای بدی بهم زد، خیلی عذابم داد، الان قهره چند بارم معذرت خواهی کردم، ولی اصلا انگار نه ا ...

ناراحت نشی بانو ولی معذرت خواهیت این حق رو بهش داده که فک کنه مقصر شما هستی 😔😔😔😔😔😔😔

2706