2737
2734
عنوان

حالم خرابه باهمسرم دعوا کردم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3577 بازدید | 124 پست
خیلی بعدش حرفای بدی بهم زد، خیلی عذابم داد، الان قهره چند بارم معذرت خواهی کردم، ولی اصلا انگار نه ا ...

واای تو ک خوبی نامزد من واسه اینکه دوس دختراش نفهمن نامزد داره الکی بهونه میاورد مثلا میگفت تو چرا گفتی باشه چرانگفتی چشم بعد روهمین شیش ماه بلاک میکرد فقط بهونه های بچگونه من تا الان کوچیکترینبی احترامی بهش نکردم

واای تو ک خوبی نامزد من واسه اینکه دوس دختراش نفهمن نامزد داره الکی بهونه میاورد مثلا میگفت تو چرا گ ...

چ جوری طاقت آوردی اخه

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد وابستشم، اصلا طاقت کم محلیهاشو ندارم، ولی خییلی خییلی حرفهای بدی زد، خیلی ساده ان نه؟ زیاد لوسش ...

خیلیییی....میگم منم اوایل عقد ایجور بودم سعی کن تغییر کنی دوست داشتنتو وابستگیتو زیاد نشون نده عزیزم....جوری کن اون دلتنگ تو باشه 

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
2728
هزاربار دست ب خودکشی زدم بخاطر خونوادم تحمل کردم تحمل غصشونو ندارم با این حال ک خودشون مجبورم کردن ا ...

شرایط منم مثل تویه، اگ خونوادم نبودن یه دقیقه هم تحمل نمیکردم

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو