2737
2734

نامزدم (عقدیم) خونمون بود، با هم چن نفری نشستیم پاسور بازی کنیم، دادشش و دامادمون، منو نامزدم، ما همش بازنده بودیم، نامزدمم زیاد عصبی شد چند تا فخش ناموسی خیلی بد داد، به من نه ها، بعدش من یه اشتباه کردم خیلی عصبانی به من گفت درست بازی میکنی وگرنه ورق ها رو پرت میکنم تو صورتت، جوابشو دادم گفتم غلط کردی، خیلی ازش ناراحت شدم بازی ک تموم شد باهاش نرفتم خونشون، بعدشم یه دعوایی باهام راه انداخت ک نگو، ک چرا با من نیومدی بریم خونه، من همیشه شبها اگه خونه باشع پیشش هستم، کلی حرف بارم کرد، منم هر دفعه جوابشو میدادم، اگه شما جای من بودین باهاش میرفتین، حق داشته ک اینهمخ ناراحت بشه

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

چه زشت جلو بقیه باهات بد حرف زد😐

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
چقدر بی جنبس ! تو حق داشتی ناراحت بشی  ولی بعدا بشین در ارامش حرف بزن باهاش که باید خودشو کنتر ...

خودش ک به خاطر شغلش اصلا نمیتونه، خودم برم فایده ای داره

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو

یه بازی و جدی گرفتی

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706