2737
2734
سلام. خانم هایی که از ترکیه / اروپا / آمریکا و..... می تونید خرید کنید، لطفا لباس / کفش/ و...... دخترونه برای سن 13 سال به بالا هم ارائه کنید....... مادرهایی که دختر متولد 82 به بالا دارید.... بیاید با هم یک گروه تشکیل بدهیم و مراکز خرید/ مغازه ها و..... که لباس و.... مناسب برای بچه های ما رو دارند به هم معرفی کنیم..
سلام. خانم هایی که از ترکیه / اروپا / آمریکا و..... می تونید خرید کنید، لطفا لباس / کفش/ و...... دخترونه برای سن 13 سال به بالا هم ارائه کنید....... مادرهایی که دختر متولد 82 به بالا دارید.... بیاید با هم یک گروه تشکیل بدهیم و مراکز خرید/ مغازه ها و..... که لباس و.... مناسب برای بچه های ما رو دارند به هم معرفی کنیم..
موافقم منم یه دختر ۱۰ ساله دارم سایزش خیلی بد شده بچه گونه ها براش کوچیکن بزرگسال هم که براش بزرگه میشه
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728