2737
2739
عنوان

با خواهر شوهر حسود مزخرف چ کنم 😐❣🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 65 پست
بله خیب به نظرم مشکل نزدیکی و صمیمیت زیاده شما واحدت جداس زندگیتم جداس باید از همون روز اول تمرین اس ...

انشانه تا چند ماه دیگ راحت میشم

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
عزمزمه بالا ک گفتم منم خونه نباشم مادرشوهرم میاد از یخچال من چیزی برمی‌داره مشکلمون این نیس ک 

اون بیاد ولی کاره اشتباهی هس که آدم خونه نباشه بیان یخچالو باز کنن تو هم باید یاد بگیری وقتی مادرشوهر خونه هس بری که سو تفاهم پیش نیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین اینقد ک دخترش مشکل اعصاب داره خوددرگیری داره من حرف میزدم میخندیدم نگو این بعدش کلی غصه می‌خ ...

باشه ولی نباید اینجوری می گفت شاید با همون خوش برخوردی تو رفته رفته اونم جذب میشد دوست پیدا می کرد

وقتی مادر ادم اینطوری عزت دخترش رو برداره مشخصه اون دختر تو محیط خوبی زندگی نمیکنه و تحت تنش و استرسه

عجب 
اون بیاد ولی کاره اشتباهی هس که آدم خونه نباشه بیان یخچالو باز کنن تو هم باید یاد بگیری وقتی مادرشوه ...

😐😂اوکی

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
2731
باشه ولی نباید اینجوری می گفت شاید با همون خوش برخوردی تو رفته رفته اونم جذب میشد دوست پیدا می کرد ...

اره کلا با مادرش همیشه دعوا داره

چرا داره .میگم این از قصد در یخچال و باز گذاشت ک تا مامانش میاد ببینه و بیاد بمن بگ چرا هواست نیس .

وای اینکه بی اجازه میری سر یخچالشون خوب نیست.

من ک بی اجازه نمیرم.یا میذارم خود طرف رفت تو اشپزخونه منم میرم باهاش یا میگم خودش بهم بده.یا میپرسم فلان چیز تو یخچال دارید من بردارم

شمام ک میدونی اون اینجوریه دنبال حرف دراوردنه بهتره فاصله رو حفظ کنید تا این یه سالم بگذره بره.

وای اینکه بی اجازه میری سر یخچالشون خوب نیست. من ک بی اجازه نمیرم.یا میذارم خود طرف رفت تو اشپزخونه ...

اره درست انشالله دعا کنید برام ک برم خونه خودم دیگ از خدا چیزی نمیخوام

انشانه تا چند ماه دیگ راحت میشم

ایشالا ولی شوهرتم روش کار کن که دیگه مستقل بودن رو یاد بگیره نباید از شما توقع داشته باشه بری براش شیرینی بیاری اون خواهرشوهرتم شاید بابت همین صمیمیت زیاد شما معذبه به هر حال خونشونه و میخواد یه حریمی داشته باشه یهو میبینه شما از در میای تو میری سر یخچال خب جالب نیس دیگه

2738
ایشالا ولی شوهرتم روش کار کن که دیگه مستقل بودن رو یاد بگیره نباید از شما توقع داشته باشه بری براش ش ...

اره درست 

مادرش اگه دوست و همراهش بود اون دختر الان حالش خوب بود و پر از شادی و اعتماد به نفس بچه ها ضربه ی ا ...

دیگ من مقصر نبودم ک 

میدونم زود ازدواج کردن افتخار نیس من خودم پشیمونم زود ازدواج کردم ن از شوهرم بدم میاد ن کلا بچه بودن ...

پس چرا تمام صحبت های شما درباره خواهر شوهر فقط حول ازدواج و خواستگار می چرخه؟ ضمن اینکه وقتی به راحتی فکر کشتن خواهر رو توسط برادر دارید و این رو طوری بیان می کنید که انگار نقطه قوت شما هست در مقابل خواهر شوهر پس رفتارش با شما قابل توجیه می شه برای آدم. همونطور که خودتون گفتید زود ازداج کردن افتخار نیست که مدام ازدواج نکردن اون بنده خدا رو تکرار می کنید.مطمئن هستید که توی رفتار خودتون این رو نشون ندادید که با شما بد رفتاری می کنه؟!!

میدونم زود ازدواج کردن افتخار نیس من خودم پشیمونم زود ازدواج کردم ن از شوهرم بدم میاد ن کلا بچه بودن ...

بنظرم خیلی کارت زده که همینجوری سرتو میندازی میری خونه مادرشوهرو سریخچال ...حتی اگه اون اینکارو بکنه و راحت باشی اینقدر خودمونی بودن خوب نیس یااینکه خود شوهرت باید بره برداره 

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
دیگ من مقصر نبودم ک 

نه تو مقصر نیستی اتفاقا اگه مادرشوهرت میذاشت دوست خوبی برای اون دختر میشدی

ان شالله همتون سالم و خوشبخت باشین خونه تون هم زود اماده بشه

اون دختر هم از اون خونه نجات پیدا کنه و خوشبخت بشه با یه انسان لایق

عجب 
2706