2737
2739
عنوان

با خواهر شوهر حسود مزخرف چ کنم 😐❣🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 65 پست
چرا بابا روزای اول عروسی ما من عادی رفتار میکردم محیت میکردم شوخی میکردم باهاش جای رفتنی اونم می‌برد ...

عجب شری راه انداخته مادرشوهرت ، این چه حرفی بوده زده ، این حرف خودش سرمنشا فتنه شده

عجب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگذره تحملش کن اصلاوقتی حرف میزنه توجه نکن بهش یاچیزی میگه خودتوبزن به نفهمی وقتی ببینه این ...

منم خودم ۱۹ سالمه اصلا بخدا تا حالا نشده حسادت کنم ب کسی ک وای چرا فلانی فلان چیزو خرید بخدا ک خوشحالم میشم

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
2731
عجب شری راه انداخته مادرشوهرت ، این چه حرفی بوده زده ، این حرف خودش سرمنشا فتنه شده

خب ببین اینقد ک دخترش مشکل اعصاب داره خوددرگیری داره من حرف میزدم میخندیدم نگو این بعدش کلی غصه می‌خورد ک چرا این خوشحاله

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
چون اکثرا دارن همچین موجوداتیو تحمل میکنن...شوهرتون چن سالشه؟؟

اره 😂😂🥴۲۷ ساله

منم خواهر شوهر حسود دارم😶

خوشبختم😂😂😂😁

2740
نه، ولی  تایه حدی ادم شناسم....

در مورد من میتونید بگید چطوریم

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
منم خودم ۱۹ سالمه اصلا بخدا تا حالا نشده حسادت کنم ب کسی ک وای چرا فلانی فلان چیزو خرید بخدا ک خوشحا ...

همینو بگو 

والا ماخوشحالم میشیم عزیزامون خوشبخت بشند

ولی خوب همه مثل هم نیستند  

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
یخچال الارم نداره ک درش باز مونده!؟

چرا داره .میگم این از قصد در یخچال و باز گذاشت ک تا مامانش میاد ببینه و بیاد بمن بگ چرا هواست نیس .

وقتی صاحب خونه ، خونه نیس چرا در یخچالو باز میکنی؟

عزمزمه بالا ک گفتم منم خونه نباشم مادرشوهرم میاد از یخچال من چیزی برمی‌داره مشکلمون این نیس ک 

مشکل مگ اینه کلا ب همه چیز اینجوری رفتار میکنه  پدرشوهر من دوست نداره من تو خونه اون چادر بکشم ...

بله خیب به نظرم مشکل نزدیکی و صمیمیت زیاده شما واحدت جداس زندگیتم جداس باید از همون روز اول تمرین استقلال میکردین زن و شوهر خب خواهر برادرم تو یه خونه با هم دعواشون میشه شما که دیگه اینم نیستی یا باید تحملش کنی یا باید مستقل زندگی کنین و حساب همه چیزتون از هم جدا باشه

2706