2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه لطفا بیاین

52 بازدید | 15 پست

من یه پسر دارم ۱۶ ماه و سه روزشه

یک هفته ای هست راه رفتن رو یاد گرفته اما اصلا کلمه ای رو نمیگه مثلا اصوات خیلی از خودش درمیاره (بَیتو، دو دو، یَع)اینارو میگه ولی مثلا مامان بابا اب و اینا رو نمیگه گاهی در قالب همون اصوات شاید بابا یا ممه بگه اما فک نکنم بفهمه که بابا مثلا پدرشه یعنی صداش نمیکنه فقط میگه

در کل پسر ارومیه ساعتها بزارمش جلو برنامه کودک اذیت نمیکنه نق نقو نیست غر نمیزنه

یکم تو خوابیدن اذیتم میکنه ک همش باید روپام تکونش بدم ک اونم خیلی خوابش بیاد با سینه میخوابه

بچه های شماهم اینطورین؟

چ روش تربیتی رو باید انجام داد؟من خیلی سرش داد میزنم😪و میفهمه و نگاهشو میدزده یا الکی میخنده و خودشو شیرین میکنه ولی واقعا حرصی میشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

غذاهای انگشتی رو خودش میخوره اما قاشق بلد نیست بزاره دهنش

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ بازی و سرگرمی هایی باید باهاشون انجام داد

طفلکم در طول روز یا میخوابونمش یا همش بزنامه کودک میبینه یا خودش با خودش بازی میکنه اسباب بازی هاشم خیلی تکراری شدن فعلا پول ندارم چیز جدید براش بگیرم

دلم براش میسوزه دلم میخواد با یه چیزی سرگرمش کنم

پارک و اینام تا حالا نبردمش

بچه ی 16 ماهه رو ساعتها میذارید جلوی تلویزیون؟

تلویزیون خودش یکی از علتای تاخیر در تکامله بچه هاست و زیر دو سال ممنوعه.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
حرف نمیزنه چون جلو تلچیزیون زیاد گذاشتیت بیشتر بزار بچه و ادمها باهاش صحبت کنن

هیچ بچه و ادمی دورش نیست 

همیشه تنهاییم

2740
بچه ی 16 ماهه رو ساعتها میذارید جلوی تلویزیون؟ تلویزیون خودش یکی از علتای تاخیر در تکامله بچه هاست ...

خب چیکار کنم مجبورم گاهی واسه اینکه بزاره کارهامو انجام بدم یا غذا بپزم

حتی غذاهم بخواد بخوره با برنامه کودک گولش میزنم

در کل هیچ کاری واسه انجام دادن نداره حوصله ش سر میره اگه اونم نباشه نهایتش یک ساعت با خودش بازی میکنه بقیه ش چی؟

چ بازی و سرگرمی هایی باید باهاشون انجام داد طفلکم در طول روز یا میخوابونمش یا همش بزنامه کودک میبین ...

من تو دوسالگی چندتا توپ رنگی گرفته بودم با دخترم رنگهارو جدا میکردیم 

خیلی خیلی زود رنگهارو یاد گرفت

قایم موشک بازی کن

بگو تو بدو من بگیرمت من میدوم تو منو بگیر 

توپ قل بدین سمت هم 

بازی نبادی حتما هزینه ای باشه

اعداد شمارش کن تا یاد بگیره اول یک دو سه

بعد تا پنج 

بعد تا ده

برا همینه ببرش خونه مامان بابات  ازشون بخاه خیلی باهاش حرف بزنن  خودتم بگو مثلا تا نگی ا ...

من یه شهر دیگه م مادرشوهرم اینا پایینن ولی زیاد نمیرم

از صبح تا شب دوتایی تو خونه ایم 

گاهی گیر میدم بگو ممه تا بدم بعد دوباره ی مدت بیخیال میشم

یعنی تاثیر داره این روش؟

چ پسر خوشمزه ای یاد پسر خودم افتادم متولد مهر ۹۹ هست هنوز هیچی نمیگه آرومه پسرم

پسر من ۱ مهره

وقتی تاپیکارو میخونم همه میگن پسرم همش گریه میکنه غذا نمیخوره لجبازع و فلان

ولی خداروشکر پسر من اصلا اینطوری نیست خیلی مظلوم و ارونه واسه همین من همش دلم براش میسوزه عداب وجدان دارم همش میگم چطوری میتونم سرگرمش کنم بازی کنم باهاش خودم ۱۰ دقیقه باهاش بازی میکنم خسته میشم انرژی تدارم اصلا

من تو دوسالگی چندتا توپ رنگی گرفته بودم با دخترم رنگهارو جدا میکردیم  خیلی خیلی زود رنگهارو یا ...

بازم اگه هست بهم بگو عزیزم

یعنی واقعا الان عقلش میرسه رنگهارو جدا کنه؟ فک نکنم بتونه

بهترین تایم پرورش استعداد بچه رو داری از دست میدی

خب چیکار باید بکنم؟

2706